Muhabbit

ALTCOIN

Elon Musk Dogecoin’in İşlem Ücretleri Hakkında Yorum Yaptı!

Elon Musk Twitter üzerinden, Dogecoin’in işlem ücretini düşürme girişimleri hakkındaki “tweet”e yorum yaptı!

Clock
Paylaş
Elon Musk Dogecoin’in İşlem Ücretleri Hakkında Yorum Yaptı!

Dogecoin’in en büyük destekçilerinden biri olan Elon Musk, Dogecoin’in işlem ücretinin ucuzlamasının iyi bir gelişme olabileceğini söyledi.

Dogecoin geliştiricilerinden biri olan Ross Nicoll, DOGE’nin işlem ücretini azaltabileceğini düşünüyor. Aynı zamanda Nicoll, bu konuya karşı çıkanları ikna etmek için çarşamba günü Twitch platformu üzerinden yayın yapacağını açıkladı.

Ross nıcol twıtter

Bununla beraber Elon Musk da, Twitter üzerinden Nicoll’un yaptığı duyuruya ” bu önemli bir gelişme” şeklinde cevap verdi.

Elon Musk, daha önce de Dogecoin geliştiricileriyle birlikte çalıştığını söylemişti. Ross Nicoll de Elon Musk’ın çalıştığı Dogecoin geliştiricilerinden biri olarak öne çıkmakta. Bunun yanında Nicoll, Dogecoin madencilerinin motive kalabilmesi için Dogecoin’in işlem ücretinin azalması gerektiğine inanıyor.

Ayrıca Mayıs ayının ortalarında Musk’ın, Dogecoin’i Bitcoin’den daha iyi bir ödeme aracı yapmaya dair bir vizyonu vardı. Bunlar arasında DOGE’nin işlem ücretini azaltmak da mevcuttu. Musk’a göre; Dogecoin yeterince hızlı ve işlem ücretleri ucuz olursa, DOGE günlük hayatta da kullanılabilecekti. Böylelikle DOGE ile bir fincan kahve satın almak, kahvenin kendisinden daha pahalıya mal olmayacaktı.

elon musk twıtter

Elon Musk’ın bu vizyonuna, MicroStrategy’nin CEO’su olan Michael Saylor ise karşı çıkmıştı. Saylor, dünyanın merkezi olmayan ve güvenli olan bir saklama aracına ihtiyacı olduğunu söylemişti.

Elon Musk’ın DOGE ile ilgili açıklamaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz?


Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Daha fazla Bitcoin haberi için : Bitcoin

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Telegram grubumuza katılabilirsiniz..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar