Muhabbit

Elon Musk Microsoft’a Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Microsoft Twitter’ı reklam platformlarından çıkardı!

Elon Musk muhabbit

elon musk muhabbit

Twitter CEO’su Elon Musk, Microsoft’a dava açmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere Elon Musk’ın Twitter’ın başına geçmesiyle birlikte Twitter’da birçok değişiklik yaşanmıştı. Yaşanan değişiklikler sonrası Microsoft’tan hamle geldi. Microsoft Twitter’ı reklam platformlarından çıkardı.

Microsoft, Twitter’ın API ücretlerini ödemeyi reddettiği için Twitter’ı reklam platformundan çıkarmaya gitti. Aslında bu durum doğrudan reklam verenleri etkileyen bir durum. Reklam verenler söz konusu bu değişiklikle birlikte sosyal medya aracı yoluyla Twitter hesaplarına ulaşamayacak ve birçok Twitter özelliğini kullanamayacaklar. Microsoft’un bu hamlesi ise Twitter CEO’su Elon Musk’ı ise oldukça sinirlendirdi.

Microsoft’un Hamlesi Elon Musk’ı Sinirlendirdi!

Musk, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yazılım devi Microsoft’un Twitter verilerini yasa dışı yollarla elde ettiğini belirterek, “Şimdi dava zamanı” dedi. Twitter CEO’su Elon Musk, yazılım devini yapay zeka modelini eğitmek için sosyal medya şirketinin verilerini yasa dışı bir şekilde kullanmakla da suçladı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version