Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39363.78
1.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2160.49
3.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.29
1.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.5
-0.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Elon Musk Yeni İşten Çıkarmalar İçin Harekete Geçti!

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, işten çıkarmalara devam mı edecek? Yöneticileri işten çıkaran Musk’ın bir sonraki hedefi ne?

Clock
Paylaş
Elon Musk Yeni İşten Çıkarmalar İçin Harekete Geçti!

Elon Musk Twitter’ı satın almak istediğini aylar öncesinde kamuoyuna duyurmuştu. Sonrasında 44 milyar dolar değerindeki Twitter satın alma işlemini iptal ettiğini açıklayıp, eleştirilerin odağında kalmıştı. Bu satın alma sürecinde birçok kez karar değiştiren Musk, geçtiğimiz günlerde Twitter’ın başlangıçta kabul ettiği 44 milyar dolarlık fiyatla Twitter’ı satın aldı.

728×90 muhabbit - Elon Musk Yeni İşten Çıkarmalar İçin Harekete Geçti!300x250 muhabbit - Elon Musk Yeni İşten Çıkarmalar İçin Harekete Geçti!

Elon Musk Twitter’ı Satın Almasıyla Birlikte İlk İş Olarak Twitter Yöneticilerini İşten Çıkardı!

Elon Musk Twitter Muhabbit - Elon Musk Yeni İşten Çıkarmalar İçin Harekete Geçti!

Bildiğiniz üzere Elon Musk, Twitter’ı satın alma sürecinde çalışanların yüzde 75’ini işten çıkaracağını kamuoyuna duyurmuştu. Musk, Twitter’ı satın almasıyla birlikte ilk iş olarak şirketin mevcut yöneticilerini işten çıkardı. Elon Musk’ın işten çıkardığı kişiler arasında Twitter CEO’su Parag Agrawal, Twitter CFO’su Ned Segal ve Twitter Hukuki İşler Şefi Vijaya Gadde yer alıyor. Elon Musk’ın işten çıkardığı bu yönetim kadrosunu, bot hesaplarla ilgili yanlış bilgi vermekten suçladığını da hatırlatalım.

Kamuoyuna yeni yansıyan bilgilere göre işten çıkarmaların devamı da geleceğe benziyor. Söz konusu bu işten çıkarmaların ise çalışanların hisse senedi hibeleri almayı planladığı 1 Kasım 2022 tarihinden önce gerçeklemesi bekleniyor.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar