Muhabbit

Elrond ve Binance Smart Chain DeFi İçin Güçlerini Birleştiriyor!

Elrond ve Binance Smart Chain güçlerini birleştiriyor.

elrond

Elrond ve Binance Smart Chain güçlerini birleştiriyor.

DeFi ekosistemi için iş birliğine giden Elrond ve Binance Chain, blockchain ağları arası iletişim için birlikte çalışacak. Elrond tarafından yapılan açıklama ile birlikte Elrond ağının Binance Smart Chain ile birlikte çalışabileceği açıklandı.

eGold ve diğer Elrond varlıklarının “wrapped” yöntemi ile birlikte BEP20 tokeni haline getirilebileceği belirtilirken, aynı zamada BEP20 varlıklarının da Elrond üzerine ESDT tokeni olarak taşınabileceği açıklandı. Bu sayede iki ağ üzerinde kilitli varlıklarda artış hedeflenirken, ağlar üzerindeki DeFi ekosisteminin bir üst seviyeye taşınması amaçlanıyor.

Konu ile ilgili olarak Elrond CEO’su Beniamin Mincu’nun açıklamaları şu şekilde:

Binance Smart Chain ile entegrasyon sayesinde ağlar arasındaki görünürlüğü, erişilebilirliği ve değer akışını önemli ölçüde artırarak DeFi ekosistemi için birçok yaratıcı fırsatı ortaya koyacağız.

Elrond ve Binance Smart Chain, geliştiricilere Ethereum ile uyumlu merkezsiz uygulamalar oluşturulması için uygun bir mimari sunuyor. Bu sayede çok daha hızlı transferlerin ortaya koyulması hedefleniyor.

İlk aşaması tamamlanan entegrasyon ile birlikte EGLD, an itibarıyla Binance üzerinden BEP20 tokeni olarak çekilebilir durumda. Sıradaki aşama ile birlikte tam anlamıyla bir “köprü” kurularak iki ağ arasında hızlı ve kolay varlık transferinin önü açılacak.

Elrond ve Binance Smart Chain arasındaki yeni iş birliğini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version