Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39500.01
2.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2164.2
3.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.02
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.6
0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Emre Aydın Yeni Şarkısını NFT Olarak Yayınladı!

Ünlü şarkıcı Emre Aydın Türkiye’de NFT olarak şarkı çıkaran ilk sanatçı oldu!

Clock
Paylaş
Emre Aydın Yeni Şarkısını NFT Olarak Yayınladı!

Ünlü şarkıcı Emre Aydın Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan duyuruya göre Emre Aydın, NFT formatında ilk kez şarkı çıkarttı. Twitter üzerinden Emre Aydın’ı takip eden kullanıcılar, kendisinin bir kripto para sever olduğunu biliyor.

728×90 muhabbit - Emre Aydın Yeni Şarkısını NFT Olarak Yayınladı!300x250 muhabbit - Emre Aydın Yeni Şarkısını NFT Olarak Yayınladı!
emre aydın twıtter

Kripto para piyasasını yakından takip eden Emre Aydın’ın, NFT olarak şarkı çıkarması tam isabet olmuş. Emre Aydın’ın yaptığı şarkıyı sadece NFT’nin sahibi dinleyebilecek. Şarkı, başka herhangi bir dijital platform yada müzik yayın radyolarında yayınlanmayacak.

Ünlü müzisyen, şarkıyı İstanbul’da yazıp, Stockholm’da kayıtlarını almış. Bunun yanında Emre Aydın NFT formatlı şarkısının kapak fotoğrafını da kendi çekmiş. Anlayacağınız üzere Emre Aydın, yeni şarkısında kendi emeğini her konuda sergilemiş.

emre aydin - Emre Aydın Yeni Şarkısını NFT Olarak Yayınladı!
EMRE AYDIN OPENSEA

Emre Aydın’ın NFT’si, Opensea platformu üzerinde 1,9 ETH yaklaşık 8.282 $’dan satışa çıkarılmış. Görsel sanatlardan sonra müzik piyasasının da NFT’lere yönelmeye başladığını söyleyebiliriz. Emre Aydın, Türkiye’de ilk defa NFT formatında şarkı çıkartan şarkıcı olduğunu da belirtmemiz gerekir.

Emre Aydın NFT’si İçin Tıklayın..

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar