Muhabbit

Enno Wallet’ın Token’ı Enno Cash’in IDO’su Yarın Başlıyor!

Enno Wallet’ın token’ı Enno Cash’in IDO’su başlıyor!

enno wallet muhabbit

enno wallet muhabbit

Enno Wallet’ın token’ı Enno Cash Token satışı yarın (28 Ekim 2021) başlıyor!

Enno Wallet CEO’su Serkan Bayar, sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden uzun süredir beklenen Enno Wallet’ın token’ı Enno Cash Token IDO’sunun yarın (28 Ekim 2021) başlayacağını ve 24 saatten kısa bir süre içerisinde yani 29 Ekim 2021 tarihinde sona ereceğini açıkladı.

Yaklaşık 2 hafta kadar önce Enno Cash Token’ın IDO’sunun yarın (28 Ekim 2021) başlayıp 21 saat gibi kısa bir süre içerisinde sona ereceği duyurulmuştu.

Bilet (Ticket) Satışı!

1 Amerikan Doları olarak belirlenen Enno Cash’i bu fiyattan satın almak için yatırımcıların bilet (ticket) alması gerekmekte. Arzdan fazla talebe karşı 850 bin token arzını yönetmenin ve balinaların tüm token’ları alarak piyasadan hatırı sayılır bir fayda sağlamasını engellemek için bilet satışı elzem olarak görülmekte.

Enno Wallet, Enno Cash’in tamamen şansa bağlı olarak “eşit” bir şekilde dağıtılmasını sağlamak için bilet satışının en uygun yol olduğunu düşündüklerini ifade etti.

Nasıl Bilet Alınır?

Bilet almak için Swop.fi’nin yönetişim token’ı SWOP’u stake etmek gerekiyor. Token lansmanı Swop.fi ile ortaklaşa yapıldığı için SWOP stake’i gerekmekte. Bilet alımı için takip edilmesi gereken yol ise şu şekilde:

  1. Enno Wallet’ta SWOP alın
  2. SWOP stake edin
  3. Stake edilen her 0,2 SWOP için 1 bilet hakkı alın

Enno Cash Token IDO Ne Zaman Gerçekleşecek?

Enno Cash Token IDO’su yarın yani 28 Ekim 2021 tarihinde Türkiye saati ile 16:00’da başlayacak. 21 saat sürecek olan IDO, 29 Ekim 2021 tarihinde Türkiye saati ile 13:00’da sona erecek.

IDO yatırımcıları, Enno Cash token’larını 29 Ekim 2021 tarihinde Türkiye saati ile 14:00 ve 14:30 saatleri arasında talep edebilecek.

Daha fazla bilgi için Enno Wallet’ın blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version