Muhabbit

Eski BitMEX CEO’su Alexander Hoeptner, Eski İşverenine Dava Açtı!

Kripto para piyasasında hareketli zamanlar devam ederken, dava haberleri de beraberinde gelmeye devam ediyor.

Kripto para piyasasında hareketli zamanlar devam ederken, dava haberleri de beraberinde gelmeye devam ediyor. Kamuoyuna yansıyan yeni habere göre eski BitMEX CEO’su Alexander Hoeptner, sözleşme ihlali ve haksız fesih nedeniyle kripto para borsası BitMEX’e 3,4 milyon dolarlık dava açtı.

İlginizi Çekebilir: BitMEX Yöneticisinden Kara Para Aklama İtirafı Geldi!

Alexander Hoeptner, Eski İşverenine 3,4 Milyon Dolar Değerinde Dava Açtı!

Eski BitMEX CEO’su Alexander Hoeptner konuyla ilişkili olarak Singapur Yüksek Mahkemesi’ne yaptığı başvuruda, Bitmex’in maaş ve ikramiye ödememek için şahsına yönelik soruşturma yürüttüklerini dile getirdi. Alexander Hoeptner yaptığı başvuruda, BitMEX’in kendisine yönelttiği suçlamaların asılsız olduğunu ve BitMEX’in kendisine 3,4 milyon dolarlık borcu olduğunu ileri sürdü.

Eski CEO konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu:

“Görev aldığım süre boyunca her zaman şirketin çıkarları doğrultusunda hareket ettim. Singapur ve Hong Kong’da sahada olabilmek için kişisel ve aile hayatımı ikinci plana aldım. Yasal işlemlerin gerekli olduğu noktaya geldiğim için üzgünüm, ancak başka seçeneğim kalmadı.”

Eski BitMEX CEO’su Alexander Hoeptner

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version