Muhabbit

Eski Efsane Boksör Kripto Paralarla Yakından İlgileniyor!

mike tyson solana muhabbit

mike tyson solana muhabbit

Ağır siklet efsanesi Mike Tyson, Solana’yla yakından ilgileniyor. 9 Eylül 2021 tarihinde Tyson, Ethereum ve Solana arasında bir seçim yapmak için Twitter üzerinden kullanıcılarına danıştı.

İlginizi Çekebilir: Solana Nedir?

mıke tyson twıtter

Uzun süren sessizliğin ardından Mike Tyson, Solana’yı tercih etti. Solana ağında Catalina Whale koleksiyonundan bir NFT satın alan Tyson, NFT’sini Twitter üzerinden paylaştı ve “All in on Solana” diyerek Solana’ya yatırım yaptığını açıkladı.

MIKE TYSON TWITTER

Solana’nın birçok NFT pazar yerinde satılan Catalina Whale koleksiyonunun “floor price”ı şimdilik 15 SOL olarak görünüyor. 15 SOL, yaklaşık olarak 2.250 dolar ediyor.

2021 Temmuz ayında boksör, 1ofone danışmanlığıyla ilk NFT koleksiyonunu çıkarmıştı. Opensea üzerinden satılığa çıkarılan NFT koleksiyonu kullanıcıların ilgisini çok çekmedi.

Solana, son birkaç ay içinde blok zincirinde teknik aksaklıklar yaşadı. Bu da Solana için iyi bir izlenim bırakmadı. Bunun dışında Solana ağında bir node kurmak için çok güçlü bilgisayarlara sahip olmak gerektiği için birçok kişi Solana’nın merkeziyetsizliğine inanmayı reddetti. Üstüne yaşanan ağ sorunları Solana’nın gözlerden düşmesine neden oldu.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version