Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43382
-1.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2372.41
4.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.06
1.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.3
0.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Eski JPMorgan Yöneticisi Ripple’a Katıldı!

Eski JPMorgan yöneticisi, Ripple yönetim kuruluna katıldı!

Clock
Paylaş
Eski JPMorgan Yöneticisi Ripple’a Katıldı!

Bankacılık devi JPMorgan Chase’in eski Ruhsat Birimi Başkanı (CRA) Sandie O’Connor, Ripple’ın yönetim kuruluna katıldı.

Ripple’ın dün yayınladığı bir blog gönderisine göre, O’Connor, yönetim kurulundaki rolünün bir parçası olarak “önemli hükümet ilişkileri ve düzenleyici girişimler hakkında danışmanlık sağlayacak.” O’Connor, 31 yıl boyunca JPMorgan’da çalıştı ve 2019’da emekli olmadan önce bankanın Ruhsat Birimi başkanı ve mali işler sorumlusu olarak görev yaptı. O’Connor bu arada, Temmuz ayından beri Federal Mevduat Sigorta Kurumu için sistematik çözüm danışmanlarından biridir.

728×90 muhabbit - Eski JPMorgan Yöneticisi Ripple'a Katıldı!300x250 muhabbit - Eski JPMorgan Yöneticisi Ripple'a Katıldı!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, O’Connor’un “kapsamlı çevresi ve piyasalar, sermaye akışları ve ayrıca bankacılık konusundaki derinlemesine tecrübesinin” Ripple’ın “daha kapsayıcı bir finansal sistem oluşturmasına yardımcı olacağını söyledi.

O’Connor’un Ripple’a katılmasının, firmaya bu yolda ciddi anlamda yardımcı olabileceğini belirten Garlinghouse, “ABD’nin kripto için alanı düzene sokan ve Amerikan yenilikçiliğini ve şirketlerini destekleyen bir düzenleyici çerçeveye ihtiyacı var” dedi.

Garlinghouse ve Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen, daha önce Amerika Birleşik Devletleri’nin düzenleyici eksikliklerinin firmanın merkezini, San Francisco’dan başka bir ülkeye taşımasına sebep olabileceğini belirtmişti. Ripple geçen ay Dubai’de bir bölge ofisi açtı ve bir yönetim kurulu üyesi, şirketin yeni genel merkezi için, Japonya’nın “en umut verici aday” olabileceğini belirtti.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Ripple haberleri için: Ripple Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar