Muhabbit

ANALİZ

Ethereum ETH Fiyat Analizi 12.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz. Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ethereum ETH Fiyat Analizi 12.07.2021

Merhabalar ben Draco. Fiyat analizi yazı dizimin bu akşamki bölümünde Ethereum’u inceleyeceğim. Ethereum için birkaç gündür bazı önemli desteklerine dikkat çekmiştim ve videolarımda da bunları açıklamıştım. Şimdi son durumuna tekrardan birlikte bakalım.

ETH Fiyat 12 Temmuz 2021

Bu hafta 2400 dolar bölgesini test eden Ethereum sonrasında tekrardan bir düşüş yaşayarak 2000 dolar bölgesine indi. Şu an ise 2030 dolar seviyesinden işlem görmekte.

ETH Grafik 12 Temmuz 2021

FnjDsXzB - Ethereum ETH Fiyat Analizi 12.07.2021
Ethereum ETH fiyat grafiği 12.07.2021. 6 saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir

6 Saatlik Ethereum/ Tether (ETH/USDT) grafiği. Fiyat verileri Binance borsasına aittir ve grafik Tradingview’den alınmıştır. Grafik logaritmik ayardadır.

ETH Analiz 12 Temmuz 2021

Grafikteki Yeşil alanlar Ethereum için takip ettiğim destek ve direnç bölgeleridir. Alttaki büyük bölge ise Ethereum için oldukça önemli olan 1800 dolar desteğidir. Fiyat son zamanlarda bu desteği birkaç defa test etti ama bu önemli destek kırılmış değil. Bununla birlikte şöyle de bir durum var, bir destek veya direnç bölgesi ne kadar test edilirse o denli güçsüzleşir. Şu an da bizim için önemli olan durum bu aslında. Bu destek yeniden bir test olursa ne kadar dayanıklı olacak.

Daha kısa vade için baktığımızda ise fiyatın şu an 2000 dolar desteğinde olduğunu görmekteyiz. Bu destek de 1800 dolar desteğinden önceki son duvar diyebiliriz.

ETH Yorum 12 Temmuz 2021

Bu yazıda genel olarak önümüzdeki destek bölgelerinden bahsettim. Şu an için bunlar kırılmış değil ama tetikte olmakta fayda var. Umarım bu destekler kırılmaz ve bol yeşilli günler görürüz.

Daha fazla Ethereum analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar