Muhabbit

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, 2023 Senesinden Umutlu!

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin 2023 yılından oldukça umutlu!

Kripto para piyasası açısından 2022 yılı oldukça zorlu bir yıl oldu diyebiliriz. Buna bağlı olarak tüm kripto para piyasası da gözünü 2023 yılına çevirdi. Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin ise 2023 yılından umutlu olduğunu belirterek, 2023 yılındaki gelişmeler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Vitalik Buterin konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, Ethereum yol haritasındaki çeşitli hedeflere ulaşmak için 2023’ü işaret etti. Ethereum Geliştiricisi Buterin, Ethereum Improvement Protocol’ün (EIP) 4884 (Ethereum Geliştirme Protokolü) 2023 yılında başlatılacağını da doğruladı.

İlginizi Çekebilir: İklim Aktivistleri, Ethereum’dan Sonra Bitcoin’in de PoS’a Geçmesini İstiyor!

Coinbase’in eski Baş Teknoloji Sorumlusu Balaji Srinivasan, 31 Aralık 2022 tarihinde Twitter üzerinden 2023 yılındaki yükseliş beklentisine dair bir paylaşımda bulundu. Söz konusu bu paylaşıma Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’den ise cevap geldi. Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Coinbase’in eski Baş Teknoloji Sorumlusu Balaji Srinivasan’a Ethereum’un 2023 yol haritasını örnek göstererek, dört gözle ulaşmayı beklediği başarının Ethereum Improvement Protocol’ü (EIP) 4884 ile geleceğini ifade etti.

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Ethereum Improvement Protocol’ün (EIP) 4884 Aşamaları Hakkında Bilgilendirme Yaptı!

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Ethereum Improvement Protocol’ün (EIP) 4884 süreçleri ve gelişim konuları hakkında da önemli bilgilendirmelerde bulundu.

Buterin açıklamalarında “Aşama: 0” ile birlikte işlemlerin zincir üstü şeklinde ilerleyeceğini aynı zamanda kullanıcıların varlıklarını operatör olmadan çekilme fırsatı sunacağını dile getirdi. “Aşama: 2” ile birlikte süreçlerin denetlenmesi için akıllı sözleşme tarafından hangi işlemlere izin verildiğini kabul etmek ve reddetmek, dolandırıcılık kanıtı ya da doğruluk kanıtı planı gibi işlem doğrulama yöntemlerine ulaşma imkanı sunacağını belirtti. “Aşama: 3” de ise iki farklı dolandırıcılık ve doğruluk kanıtlayıcısına sahip olunması hedefleniyor.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version