Muhabbit

Ethereum Mayıs 2018 Seviyelerini Test Ediyor! Rekor Yakın Mı?

An itibarıyla 639 $ seviyelerinden işlem göre ETH, 2018 yılının Mayıs ayından beri en yüksek seviyesine ulaşmış durumda.

ethereum

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum 650 $’lık zirvesi ile birlikte 2018 yılı seviyelerini test etmeye başladı.

An itibarıyla 639 $ seviyelerinden işlem göre ETH, 2018 yılının Mayıs ayından beri en yüksek seviyesine ulaşmış durumda.

Bitcoin tarafında 22,200 $ seviyelerine ulaşılması ile birlikte Ethereum da 650 $ seviyelerini test etti. Testin ardından bir miktarı satış ile karşılaşan Ethereum 639 $ seviyelerinde tutunmaya çalışıyor.

Gözler Ethereum’da

Bitcoin tarafında psikolojik eşik olarak tabir edilen 20,000 $ seviyesinin dün akşam itibarıyla geride bırakılmasının ardından gözler Ethereum’a çevrildi. Dün akşam saatlerinde CME tarafından yapılan açıklama ile birlikte Ethereum için vadeli işlemlerin yeni yılda başlatılacağı belirtilmişti. Halihazırda Bitcoin için vadeli işlem ve opsiyon hizmeti sunan platform yeni yılda Ethereum için de vadeli işlem hizmeti sunacak. Bitcoin tarafında vadeli işlem noktasında ciddi hacmi bulunan platform, Ethereum tarafında da Şubat ayı itibarıyla işlemleri başlatacak.

Sizce Bitcoin’in ardından Ethereum da tüm zamanların rekorunu kıracak mı?

Ethereum haberleri için: Ethereum Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version