Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26578.4
-0.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1594.21
0.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.91
0.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $210.8
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaştı!

Ethereum 4405 $’lara ulaşarak yeni bir ATH yaptı!

Clock
Paylaş
Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaştı!

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kripto para dünyasının iki önemli “coin”idir. Yaklaşık 1 hafta önce Bitcoin ATH yaptı ve daha sonra fiyat olarak eski zirvesinin altında hareket etmeye devam etti. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, 29 Ekim’in erken saatlerinde yeni bir ATH yapan Ethereum, 4375$ seviyelerinin üzerine çıkarak, 4405 $’a iğne attı.

728×90 muhabbit - Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaştı!300x250 muhabbit - Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaştı!
ETHUSDT 2021 10 29 08 02 00 - Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaştı!
Ethereum 4 Saatlik Mum Grafiği

Ethereum’da Bitcoin gibi bir fiyat hareketi yapabilir. Bir süre eski ATH’ın altında fiyat hareketlerine devam edip sonra yeni ATH’lar görebiliriz.

Ethereum’un yükseliş sebebi sadece Bitcoin’in yaptığı ATH’dan ibaret olmayabilir. 28 Ekim tarihinde Ethereum, yedi ay içinde üçüncü yükseltmesini gerçekleştirdi. Altair adlı güncellemeyle beraber Ethereum 2.0, daha hızlı ve daha güvenli bir ağ olmaya başladığını söyleyebiliriz.

Kullanıcılar, Ethereum blok zincirinde işlem yapan madencilere ücret ödemek yerine, artık ağa bir taban ücret ödüyor ve ağda bu ücrete yakım işlemi uyguluyor. Ağın işlem ücreti ETH ile ödendiği için yakılan ETH’lerle beraber arz azalmaya başlıyor. Azalan arzla beraber kesin bir fiyat artışı yaşanmaz ama fiyatın yükselmesi bekleniyor. Ethereum ATH yapmasının bir sebebi de bu olabilir.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir!

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar