Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39435.34
1.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2164.51
2.89%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.01
-0.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.8
0.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ethereum’un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’in Konferans Özel Modası!

Vitalik Buterin modası sizce nasıl?

Clock
Paylaş
Ethereum’un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’in Konferans Özel Modası!

Tüm dünyada tanınan ünlü isimler, sık sık kendi tarzlarıyla sahnede boy gösteriyorlar. Steve Jobs, ölmeden önceki sahne tecrübelerinde balıkçı yaka kazak giyerken, Mark Zuckerberg gri tişörtüyle, Acun Ilıcalı ise düz siyah tişörtüyle gözler önüne çıktı. Ancak Vitalik Buterin, kalıplara bağlı kalmayarak, sahneye her çıkışında birbirinden farklı ve oldukça eğlenceli kıyafetler giydi.

728×90 muhabbit - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!300x250 muhabbit - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Blok zincirine katkılarından dolayı blok zincirinin “Filozof Kralı” olarak adlandırılan Buterin, giydiği kıyafetlerden dolayı aynı zamanda “Moda Kralı” olarak da anılmaya başladı. Bu yazımızda Buterin’in eğlenceli konferans modasından bazılarını paylaşacağız.

Buterin, 2021 yılında Arjantin’de kısa sürede hazırlanmış bir konferansa katıldı. Buterin, Arjantin’deki Ethereum topluluğuna “Eğer hızlı bir konferans düzenleyebilirseniz konuşma yaparım!” dedi ve 5 dakikada 800 bilet satıldı. Buterin ise 800 kişinin karşısına basit bir terlik (bazılarına göre tuvalet terliği) ile çıktı.

terlik 1200x600 - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Mucizevi bir yaratık olarak bilinen tek boynuzlu at (unicorn), Buterin’in favori yaratığı olarak da biliniyor. Çünkü Buterin, sıklıkla üzerinde tek boynuzlu at motifleri bulunan tişörtler giyiyor.

3 450x600 - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Web3 bazılarına göre hayal gücünü zorlayacak işler gibi geliyor. Buterin’in kendisinin de bu alanda hayal gücünü zorlayacak işler yaptığı biliniyor. Katıldığı bir Web3 konferansında tek boynuzlu bir lama üzerinde gözlüklü bir kedi tişörtü giymişti. Arka planda ise gökkuşağı ve ufolar bulunuyordu.

2 1 - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Buterin sadece kıyafetlerinde hayal gücünü zorlamıyor. Bazen de güncel internet konularına atıfta bulunuyor. Ethereum hakkında ilk hard fork iddiaları dolaştığında kendisi de “Hard Fork Cafe” yazan bir tişört ile sahneye çıkmıştı. Hard forkun her yerde olabileceğini belirten Buterin, giydiği tişört ile bundan korkmadığını göstermişti.

1 635x600 - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Birçok yazılımcı veya teknisyen çalıştığı ülkenin kültürüne dikkat etmez. Ancak Buterin, gittiği ülkede konuşma yapacak bir iş adamı gibi değil de normal bir turist gibi giyinmeyi seviyor. Meksika’da yapılan bir konferansta Buterin Meksika ile özdeşleşmiş şapka ve şort ile konuşma yapmıştı.

meksika 450x600 - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Vitalik Buterin, Giysilerinde İnternet Modasını da Takip Ediyor

Vitalik sadece gittiği ülkelerin kültürüne dikkat etmiyor. Ayrıca internette sıkça konuşulan konulara da hakim olduğunu gösteriyor. Ethereum Denver konferansında internette sıkça konuşulan Shiba Inu’nun pijamalarıyla bir konuşma yapmıştı. Shiba Inu topluluğu tokenı Vitalik Buterin’in çıkardığına inanıyordu ve pijamalarında Shiba Inu olması da topluluğun inancını doğrular yönde olmuştu. Ancak Buterin, birçok kez ikinci bir Dogefather olmak ile ilgilenmediğini dile getirmişti.

shibaVitalik 450x600 - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Yatırımcıların kripto paralarda en sevmediği şey ayı sezonudur. Analiz uzmanları çeşitli grafik ve gelişmelerden ayı sezonunun gelip gelmediğini yakalamaya çalışır. Bazıları ise sadece Buterin’in ayı kostümü ile bir konferansa katılmasını bekler.

Vitalik ay 360x600 - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Birçok kişi ayı sezonundan korksa da, Buterin ayı sezonunun blok zincirinin gelişmesi için gerekli olduğunu savunuyor. Buterin’in ayı kostümüyle gezmesi de bazılarına göre onun bu sezondan korkmadığını belirtiyor.

Buterin’in konferanslarda giydiği bir başka kıyafeti ise dinozor kıyafeti oldu. Kimse bu kıyafeti neden giydiğini anlamasa da bazıları Ethereum’da yeni bir çağ başlayacağına inandı. Bu konferans merge işleminden önceki son Ethereum etkinliğiydi. Bundan dolayı bazıları Buterin’in, proof of stake sistemine “dinozorlar kadar eski” göndermesi yaptığına inandı.

dinobuterin - Ethereum'un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin'in Konferans Özel Modası!

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar