Muhabbit

Euler Finance, Kripto Para Hırsızıyla Görüşmeler Yapacak!

Euler Finance ekibi, çalınan fonları kurtarmak için çalışmalarını sürdürüyor!

Ethereum tabanlı borç verme protokolü Euler Finance, geçtiğimiz hafta 196 milyon dolarlık bir saldırıya maruz kalmıştı. Euler Finance ekibi ise çalınan bu fonları kurtarmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kamuoyunda insaflı hırsız olarak adlandırılan hacker, Euler Finance ile görüşmeye hazır.

Euler Finance hackerlarının, Euler Finance ekibine gönderdiği zincir üstü bir mesajda şu ifadeler yer alıyordu:

“Bu durumu, etkilenen herkes için kolaylaştırmak istiyoruz. Bizim olmayanı elimizde tutmaya niyetimiz yok. Güvenli iletişim kuruyoruz. Bir anlaşmaya varalım.”

Euler Finance hackerları

Euler Finance Ekibi Fonları Geri Alabilmek İçin Çalışmalarını Sürdürüyor!

Bizim olmayanı istemeyiz şeklinde açıklamada bulunan hackerların iletişim isteğine Euler Finance ekibinden ise cevap gecikmedi.

“Mesajınız alındı. Euler Deployer adresi ve EOA’larınızdan biri aracılığıyla, contact@euler.foundation adresinden e-posta yoluyla veya seçtiğiniz başka bir kanal üzerinden imzalı mesajlar aracılığıyla blok taraması hakkında özel olarak konuşalım. İsteğinize göre yanıtlayın.”

Euler Finance

Hackerın kimliği bilinmemekle birlikte, hacker tarafından kullanılan çoğul ifadeler birden fazla kişinin işin içinde olduğunun sinyallerini verdi. Ya da hacker öyle bilinsin istemiş olabilir. Bu süreçte oldukça ılıman şekilde süreci yöneten Euler Finance ekibi ise hackerla olan bağlantıyı güçlü tutarak fonları geri alma noktasında oldukça kararlı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version