Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

BLOCKCHAIN

f2Pool Kurucusu BSC’ye Saldırdı!

Önde gelen madencilik havuzlarından f2Pool’un kurucusu Binance Smart Chain’e saldırdı.

Yayın:

-

Önde gelen madencilik havuzlarından f2Pool’un kurucusu Binance Smart Chain’e saldırdı.

Lider madencilik havuzlarından f2Pool’un kurucularında Wang Chun (@satofishi) Binance Smart Chain için kopya muamelesi yaptı.

Bildiğiniz üzere son dönemde kripto para madencilerinin görüşleri oldukça sıkı bir şekilde takip ediliyor. Ethereum tarafında 2.0 güncellemesi ve öncesinde gelmesi planlanan EIP güncellemeleri, gündemi fazlasıyla meşgul ediyor.

Madencileri arasında adeta bir bölünmeye sebep olan EIP-1559 güncellemesi, ağ için büyük önem barındırıyor.

Wang Chun ise gelir kaybını eleştiren madencilerin aksine, Ethereum tarafındaki güncellemeyi destekleyen kişiler arasında bulunuyor. Önemli madencilik havuzlarından birinin kurucusu konumunda olan Chun’un aksine f2Pool’un diğer bir kurucusu Shenyu ise Binance Smart Chain’in önemli destekçilerinden biri olarak öne çıkıyor.

Bildiğiniz üzere BSC ve üzerinde oluşturulan merkezsiz uygulamalar (PancakeSwap, Venus vb.) birer kopya uygulama olduğu konusunda birçok kişi tarafından sert bir dille eleştiriliyor.

Wang tarafından yapılan yoruma bazı kişiler tarafından ise eleştiri gelmiş durumda.

İyi bir kopyanın orijinalinden daha iyi olabileceğini savunan kullanıcı, BSC çözümlerinin Ethereum’dan çok daha iyi olduğunu savundu.

Siz Binance Smart Chain (BSC) hakkında ne düşünüyorsunuz?

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version