Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44030.69
5.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2304.35
2.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.54
16.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232.1
-0.94%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Fiyat Analizi No 2: Holochain (HOT) Yorumu

Draco’dan Fiyat Analizleri serimizin ikinci kısmında Holo’yu (HOT) ağırlıyoruz.

Clock
Paylaş
Fiyat Analizi No 2: Holochain (HOT) Yorumu

Fiyat analizi yazılarımızın ikinci bölümünde Türk topluluğunun oldukça yakından ilgilendiği ve yüksek oranda yatırım yaptığı Holochain (HOT)’i inceleyeceğiz. Popüler bir kripto para olan Holochain’i bu yazımızda USDT paritesinde inceleyeceğiz.

Yazının hazırlandığı saatlerde HOT fiyatı 0,0006510 USDT civarında seyretmektedir (Binance’ten alınan verilere göre). Grafikte gördüğünüz mavi alan günlük grafikte güzel bir destek bölgesidir. Grafikte gözümüze çarpan ilk nokta bu destek bölgesi, biraz incelerseniz fiyatın bu bölgeden başlayarak 2 defa yükseldiğini göreceksinizdir. Şuan ise yine aynı bölgeden başlayarak fiyatın hafiften yukarıya yönlenmesi ise bir nebze de olsa umut verici bir gelişme.

728×90 muhabbit - Fiyat Analizi No 2: Holochain (HOT) Yorumu300x250 muhabbit - Fiyat Analizi No 2: Holochain (HOT) Yorumu

Günlük grafikte gözümüze çarpan ikinci nokta ise Eylül ayındaki dip noktasından sonra fiyatın yeni bir dip yapmamasıdır. Bununla birlikte fiyatın yeni bir H yapmadığını da görmekteyiz. Buradan çıkaracağımız sonuç şu olabilir, fiyat şuan büyük zaman diliminde bir karar noktasındadır. Bundan sonra gerçekleştireceği yapı yön hakkında daha net sonuçlar verecektir. Günlük grafikteki direnç noktalarını verme ihtiyacı duymadım. Çünkü buradaki ilk direnç noktası baya yüksekte şimdiden onunla ilgilenmemize gerek yok zamanı gelince onları da belirteceğiz.

Yukarıdaki grafik 4 saatlik zaman diliminde hazırlanmıştır. Grafikte yeşil olarak gördüğünüz alanlar fiyatın önündeki ilk direnç bölgeleridir. Altta görünen mavi alan ise yazının başında belirttiğimiz günlük zaman dilimindeki destek bölgemiz. HOLO için küçük zaman dilimlerinde daha fazla bölge belirlenebilir ancak fiyata şuan genel olarak baktığımızdan dolayı bunlara gerek yoktur. Sadece şuan şunu belirtebiliriz, küçük zaman diliminde fiyat şuan bir destek bölgesinde bulunmaktadır. Ayrıca sağ tarafta kırmızı ok ile işaretlediğim bölgede bir ikili dip formasyonu bulunmaktadır. Bu formasyon çalışırsa ilk hedefi ilk direnç noktamızla örtüşmektedir.

Son olarak bir önceki fiyat analizi yazıma gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim.

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptopara yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

İnceleme için Draco’ya teşekkür ederiz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar