Muhabbit

ANALİZ

Fiyat Analizi No 4: Holochain (HOT) Fiyat Yorumu

Draco’dan Fiyat Analizleri serimizin dördüncüsü Holo (HOT)’yu ağırlıyoruz.

Clock
Paylaş
Fiyat Analizi No 4: Holochain (HOT) Fiyat Yorumu

Draco’dan Fiyat Analizi serimizin dördüncüsü Holo (HOT)’yu ağırlıyoruz.

Uzun bir ara verdiğimiz Draco’dan Fiyat Analizleri serimize devam etme kararı aldık. Bugün inceleyeceğimiz coin, özellikle Türk yatırımcılar arasında oldukça popüler olan HOLOCHAIN (HOT).

holo 1 - Fiyat Analizi No 4: Holochain (HOT) Fiyat Yorumu

COVID-19 pandemisi sebebiyle oluşan kriz tüm piyasalardaki gibi kripto para piyasasında da negatif etkisini göstermişti. Mart ayının başlarında yaşanan genel düşüş ile birlikte HOT grafikte görülen mavi desteğini kırmış ve yaklaşık %65 düşüş gerçekleştirmişti. Ancak yaşanan bu hızlı düşüş, zamanla toparlandı. Bu düşüşten sonraki dip noktasından bakacak olursak şuan 3X yapmış durumda ve fiyat Mart ayı başlarındaki durumuna geri geldi.
Mayıs ayında mavi direnç bölgesini 2 defa test etmiş ve kırmış. Daha sonra da retestini yapmış durumda. Bu yatırımcıları için oldukça pozitif bir durum. Şimdi isterseniz durumu biraz daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

holo 2 - Fiyat Analizi No 4: Holochain (HOT) Fiyat Yorumu

Mavi direnci kırdığını yukarıda söylemiştim. Bu alanı kırarken de herkesin aşina olduğu Fincan&kulp (Cup&Handle) formasyonu yapmış. Ancak bu yapının ilk hedefine yaklaşsa da formasyonun ilk hedefine henüz ulaşılmamış.

holo 3 - Fiyat Analizi No 4: Holochain (HOT) Fiyat Yorumu

Ayrıca grafikte 2 adet trend gözümüze çarpıyor. İlki 0,00044 dolar seviyelerinden başlayan bir yükselen trend. Birçok defa test edilmiş ancak hala kırılmamış bir trend. Diğeri ise 0,00068 dolar seviyesinden başlayan minor bir düşüş trendi. Diğer trendin aksine bu yukarıya kırılmış bir trend ve yatırımcıları için güzel haberlerden bir diğeri de bu.
Genel olarak toparlarsak, HOT önemli bir direnç bölgesini kırmış ve retestini yapmış durumda. Bir yükselen trend oluşturmuş (3. Grafik) ve fiyat hala bu trendin üzerinde seyrediyor. Minör bir düşüş trendi vardı ancak onu da yukarı doğru kırmış. Şu anki görüntü oldukça güzel görünüyor, ancak yatırımcıların mavi bölgeyi ve yükseliş trendini iyi takip etmesi gerekiyor.

Fiyat Analizi HOLO dosyası burada son buluyor. Serinin devamı veya farklı analiz yazılarımız için ANALİZ kısmına bakabilirsiniz.

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını kendileri yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar