BİZİ TAKİP EDİN

ANALİZ

Fiyat Analizi No 8: Avalanche (AVAX)

Draco’dan Fiyat Analizi serimizin sekizinci sayısına Avalanche (AVAX) ile devam ediyoruz.

Yayın:

-

Fiyat Analizi No 8: Avalanche (AVAX)

Draco’dan Fiyat Analizi serimizin sekizinci sayısına Avalanche (AVAX) ile devam ediyoruz. Fiyat Analizi yazı dizimizin bu bölümünde kripto para piyasalarına hızlı bir giriş yaparak adından söz ettiren Avalanche (AVAX)’ı inceleyeceğiz.

Biliyorsunuzdur bugün hazırlayacağım teknik analiz yazısı için bir anket düzenlemiştim. Anketi Bitcoin kazansa da özel mesajlarda ve yorumlarda çok fazla Avalanche (AVAX) isteği geldi. Ben de onları kırmamak adına bugün AVAX’ın teknik analiz yazısını hazırlamaya karar verdim. Hafta sonu da piyasaya genel bakış veya Bitcoin teknik analizi yazısını hazırlayarak kendimi affettirmeyi düşünüyorum.

Öncelikle şunu belirtmem gerek AVAX borsalara kısa süre önce girdi o yüzden elimizde çok fazla veri olmadığından uzun uzadıya bir yazı hazırlamamız maalesef mümkün değil. İlerleyen zamanlarda tekrar istek olursa daha detaylı bir yazı hazırlama imkânım olur.

Fiyat analizi avax grafik 1

AVAX  grafiğini 15 dakikalık zaman diliminde açtığımızda gözüme ilk çarpan detay güzel bir Ters Omuz Baş Omuz (TOBO) yapmış olduğu. Grafikte işaretlediğim 4,89 dolar seviyesine ulaşarak da formasyonun hedefine hızlı bir şekilde ulaşmış olduğunu görmekteyiz. İkinci bir detay ise bugün fiyatın TOBO’nun neckline trendinden tepki aldığı.

fiyat analizi avax grafik 2

Bu grafikte ise başka bir trend söz konusu. Bu trend şuan bizim için önemli çünkü henüz kırılmış değil. Bundan dolayı da dikkatle takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu trend için henüz hedef vermek pek doğru olmaz çünkü bu gibi trendlerde kırılım noktasına göre hedef bölgesi değişmektedir.

fiyat analizi avax grafik 3

Son olarak grafikteki destek ve dirençleri de belirtmek istedim. Yazının başında da belirttiğim gibi elimizde çok fazla veri olmamasından dolayı aşırı detaylandıramıyorum. İlerleyen zamanlarda istek olursa yeni bir yazı hazırlamak isterim.

Fiyat Analizi Avalanche (AVAX) burada son buluyor.
Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2021 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.!