Muhabbit

Frontier ve Solana Network Ortaklık Kuruyor!

Frontier ve Solana Network güçlerini birleştiriyor!

Frontier

ICO Analytics ve Frontier’in blog gönderisinden aldığımız bilgilere göre, Frontier, Solana Blockchain’inine destek vereceğini açıkladı.

Frontier’den edindiğimiz bilgilere bakacak olursak, kullanıcılar artık Frontier’in mobil uygulaması üzerinden SOL $ yatırabilir, çekebilir ve satın alabilir. Ayrıca gelen bilgiler arasında, ilerleyen güncellemelerde SPL tokeni ve Trust Wallet Linking desteği, kullanıcıların hizmetine açılacak.

Ayrıca Frontier, bu ortaklık ile beraber paylaştığı blog gönderisinde, kullanıcılarının nasıl Solana Network’ü kullanabilecekleri hakkında detaylı bir rehber hazırlamış.

Detaylı rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Cüzdan sağlayıcısı ayrıca, Solana Blockchain’inin bir tamamlayıcısı olan Bonfida ile stratejik bir ortaklık başlattığını da duyurdu. Bu ortaklık ile Bonfida, Frontier’in özel Solana tabanlı SPL NFT madencisi olacak ve NFT pazarının kurulmasına olanak sağlayacak. Bu sayede Frontier kullanıcıları, Solana Blockchain üzerinde NFT’leri FRONT token ile alıp satabilecek.

Geçtiğimiz günlerde NFT’lere destek vereceğini açıklayan şirket, Solana Network ile ortaklığı sayesinde, daha hızlı ve daha efektif bir NFT tecrübesini kullanıcılarına sunmak için kolları sıvamış gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere mobil cüzdan üzerinden NFT’lerinizi görmenize ve yönetmenize olanak sağlayan yeni hizmet ilgi görmüş gibi duruyor.

Frontier Nedir?

Frontier, bir blockchain ağından bağımsız, DeFi protokollerini ve ürünlerini birleştirmek isteyen katmak projesi olarak tanımlanıyor. Yani Frontier’in amacı, DeFi uygulamalarını tek bir katman üzerinde birleştirip, kullanıcıların kolayca erişebilmesini sağlamak.

İlginizi Çekebilir: DeFi Nedir?

Muhabbit DeFi Market Cap için: DeFi Market Cap

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version