Muhabbit

FTX Token FTT Fiyat Analizi 04.01.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

ftt Fiyat Analizi 2

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda FTX borsasının tokeni olan FTT’yi inceleyeceğim. FTX borsasının FTT tutanlara komisyon avantajı sağlaması nedeniyle sıklıkla inceliyoruz. Portföyünde FTX Token bulunduranlar ve yeni pozisyon açmayı düşünenler için detaylı fiyat analizi yazımıza başlayalım.

FTT Fiyat 4 Ocak 2022

FTX Token fiyat grafiği 04.01.2022. 1 Günlük grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX Token geçtiğimiz yıl 84.7 dolar seviyesine kadar yükseldi. Yıl sonu değerini baktığımız zaman 40 seviyelerinde yılı sonlandırdı. Yıllık fiyat artışı yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi %600 oranında oldu. Şu anki fiyatına baktığımız zaman 42.74 dolar seviyesinde işlem görmekte.

FTT Grafik 4 Ocak 2022

FTX Token fiyat grafiği 04.01.2022. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasının FTT/USD paritesi üzerinde analizimizi yapacağız. 4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz grafiğin üzerinde bir adet yeşil düşen trend çizgisi bulunmaktadır. Düşen trend çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir.

FTT Analiz 4 Ocak 2022

FTX Token grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini her zaman olduğu gibi mor alanlar ile belirttim. Grafiğimize baktığımız zaman dikkat etmemiz gereken en önemli nokta düşen trend çizgisi olacaktır. Düşen trend çizgisine 3 temas bulunmaktadır. Fiyatın tekrar trend çizgisine yaklaşmasıyla birlikte FTX Token grafiğinde alarmlarımızı hazırlayabiliriz. Önümüzdeki ilk direnç bölgesiyle, düşen trend çizgimizin kesişiminin aşılması durumunda fiyatın üzerindeki baskı azalacaktır. Belirttiğim olayın gerçekleşmesi durumunda trend çizgisi altında zarar kesilecek şekilde pozisyon düşünülebilir.

FTT Yorum 4 Ocak 2022

FTX Token grafiğimizi yukarıda belirttiğim şekilde takip ediyor olacağım. Düşen trend çizgimizin altında kaldığı sürece, uzun süreli pozisyonlar yerine saatlik pozisyonlar açılabilir.

FTT için güncel değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde güncelleyeceğim.

Ayrıca TradingView üzerinde FTT/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Hala FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version