Muhabbit

FTX Token FTT Fiyat Analizi 24.10.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

ftt Fiyat Analizi 2

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda FTX borsasının tokeni olan FTT’yi inceleyeceğim. İşlem yaptığımız birçok borsada olduğu gibi FTX borsasında da kendi tokenlerinin tutulması durumunda komisyon indirimi mevcut. Bu nedenle FTT grafiğimizi sıklıkla inceliyorum. Sizleri çok fazla bekletmeden FTT grafiğindeki önemli destek ve direnç bölgelerine değineceğim yazıma geçelim.

FTT Fiyat 24 Ekim 2021

Haftalık kapanışın gerçekleşmesine saatler kaldı. Kapanışın bu seviyelerde olması durumunda üst üste iki yeşil mum gerçekleşmiş olacak. Haftalık kapanış bu gece 03:00’te gerçekleşecek. Şu an FTT 60.6 dolar seviyesinde işlem görmekte.

FTT Grafik 24 Ekim 2021

FTX Token fiyat grafiği 24.10.2021. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz FTX borsasına ait olup 4 saatlik zaman dilimindedir. Tradingview aracılığıyla hazırlanan grafiğimizde FTT/USD paritesi kullanılmıştır. Grafik üzerinde bulunan beyaz ok işaretler 58 dolar seviyesinden alınan tepkileri göstermektedir. Ayrıca grafiğimiz logaritmik ayarlardadır ve son fiyat analizimizden sonra yaşanan gelişmeleri rahatça görebilmek için 17 Ekim tarihine kırmızı dikey çizgi eklenmiştir.

FTT Analiz 24 Ekim 2021

Grafiğimizde bulunan mor alanlar FTT token grafiğindeki destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. 17 Ekim tarihli FTT fiyat analizimizi hatırlayacak olursak, direnç bölgesine yakın olduğumuzu ve yeni alım yapmayı düşünenlerin destek seviyesini takip etmesi gerektiğini belirtmiştim. 17 Ekim tarihli FTT fiyat analizi yazımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. 53 dolar destek bölgesine kadar gerileyen FTT tepki aldı ve %25 oranında değer kazanarak 67.5 seviyesini gördü. Güncel durumuna baktığımız zaman kırılan güçlü direnç bölgesinin destek olarak çalışmasını bekleyebiliriz. Umarım 58 dolar seviyemiz artık güçlü bir destek olarak bizlere yardımcı olur.

FTT Yorum 24 Ekim 2021

FTT için 58 dolar destek bölgesinden tepki alacağını düşünüyorum. Bu bölgede bulunan alıcıları toplayıp ivmeli yükselişine devam etmesi olumlu bir durum olur. Grafiğimizde bulunan bir diğer olumlu gelişme yükselen dip seviyeleri. Fiyat ara düzeltmeler yaparak doğal bir şekilde yükselmekte. Bu nedenle FTT genel olarak güzel bir fiyat grafiğine sahip.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Hala FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version