Muhabbit

BLOCKCHAIN

FTX Copper.co ile Anlaşma Yaptığını Duyurdu!

Clock
Paylaş
FTX Copper.co ile Anlaşma Yaptığını Duyurdu!

Kripto para borsası FTX, Copper.co’nun kurumsal fonlara erişim sağlamasına olanak verecek olan ClearLoop ağına katılıyor.

Şirketlerden gelen açıklamalara göre, Copper’ın 300’den fazla kurumsal varlık yöneticisinden oluşan müşteri tabanı, artık FTX’in türev, opsiyon ve tokenize hisse senetlerini içeren ürünlerini, Cooper’ın platformunda güvence altına alınmış bir şekilde erişebilecek.

Mayıs ayında 600 milyar $’lık işlem hacmini gören FTX, ClearLoop ağına henüz katılmamış olan büyük borsalardan biriydi. Açıklamalara göre, kurumsal müşteriler ve aile şirketleri de dahil olmak üzere FTX’in 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var.

Copper, 250 dijital varlık ve 40’tan fazla borsada saklama, aracılık ve takas hizmeti sunuyor.

Kripto para borsası FTX, Copper.co’nun kurumsal fonlara erişim sağlamasına olanak verecek olan ClearLoop ağına katılıyor.

FTX Saklama Kuruluşlarını Önemsiyor!

FTX’in kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried verdiği bir röportajda, “Bir saklama kuruluşu ile çalışmak, kurumların kripto para ticareti yapması için istediği şeylerin başında geliyor. Pek çok insan bu tür gözetim ağına dahil olmak isteyecektir.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Sam Bankman-Fried Kimdir?

Kripto para alanı, kurumsal kabulün önemi ile son yıllarda ciddi bir şekilde evrim geçirmeye başladı. Paul Tudor Jones, Stane Druckenmiller, Bill Miller ve Anthony Scaramucci gibi yüksek profilli yatırımcılar, özellikle Bitcoin’e yatırım yapma konusunu savunuyor. Aynı zamanda düzenleyici belirsizlik, oynak piyasa şartları ve kullanım durumları, birçok yatırımcıyı kripto para sektörüne giriş yapmasına engel oldu.

FTX borsasının yaptığı gibi, kurumlar ve kripto para ürünleri arasındaki bağlantıları kolaylaştırmaya yönelik olan bu tarz ortaklıklar, kripto para sektörüne henüz giriş yapmamış olan kişilerin ilgisini çekebilir.

Hala FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar