Muhabbit

BLOCKCHAIN

FTX Cüzdanı, BUSD ve BNB “Token”larını Destekleyecek!

FTX cüzdanları artık Binance Chain’de olan BUSD ve BNB için para çekme işlemlerini aktif olarak destekleyecek!

Clock
Paylaş
FTX Cüzdanı, BUSD ve BNB “Token”larını Destekleyecek!

FTX cüzdanları artık Binance Chain’de olan BUSD ve BNB “token”larını destekleyecek. Kullanıcılar bu sayede BUSD ve BNB “token”ları ile çekme işlemi yapabilecek. İlerleyen tarihlerde kullanıcılar, BSC BEP-20 “token”larını cüzdanlarına yatırabilecek.

FTX, cüzdan hizmetlerinde Binance Smart Chain BEP-20 “token”larını desteklemeye başladı. Henüz resmi bir açıklama yapılmazken, FTX’in CEO’su olan Sam Bankman-Fried, gelişmeyi Twitter üzerinden şu şekilde doğruladı:

SBF Twıtter

Bununla birlikte mevcut açıklamalara dayanarak, FTX cüzdanları artık Binance Chain üzerinde olan Binance USD (BUSD) ve Binance Coin (BNB) için para çekme işlemlerini desteklemeye başladı. Şirket yakında kullanıcıların BSC BEP-20 “token”larıyla borsaya para yatırmalarını sağlayacak.

Ancak, bahsettiğimiz hizmetler henüz Amerika Birleşik Devletleri‘nde aktif değil. Geçenlerde vermiş olduğu bir röportajda Bankman-Fried, hükümetlerin kendi yetki alanları dahilinde faaliyet göstermek isteyen kripto para işletmeleri için bazı gereksinimleri karşılaması gerektiğinden bahsetti. Daha sonra sözlerine şu şekilde devam etti:

Günde beş saatimi regülasyonlar (düzenlemeler) ve lisanslamalar için harcıyorum.

Kripto Para Borsaları Regülasyonlar İçin Neler Yapıyor?

Son zamanlarda FTX, maksimumum değeri 101x olan kaldıracı, 20x‘e kadar indirdi. Aynı düzenlemeyi Binance kripto borsası da uyguladı.

Bu hareketin arkasındaki amaç, kripto para ticaretiyle ilişkili doğal volatilite risklerini en aza indirgemekti. Şaşırtıcı bir şekilde bu duyurunun ardından FTX borsasının işlem hacimlerinde bir düşüş yaşanmadı.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.


Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar