Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 11.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 11.07.2021

Merhabalar ben Draco. Fiyat analizi yazı dizimin bugünkü bölümünde FTX borsasıın tokeni olan FTX Token (FTT)’ı inceleyeceğim. Dün de FTT hakkındaki bazı bilgileri Muhabbit Data hesabından paylaşmıştık. İlgili tweete buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FTT Fiyat 11 Temmuz 2021

FTX Token 22 dolar seviyesini gördükten sonra güzel bir yükseliş trendi yakaladı. Şu an ise FTX borsasında 30,85 dolar seviyesinden işlem görmekte.

FTT Grafik 11 TEmmuz 2021

PPxX628J - FTX Token FTT Fiyat Analizi 11.07.2021
FTX Token fiyat grafiği 11.07.2021. Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Saatlik FTX Token/Dolar (FTT/USD) fiyat grafiği. Grafikteki fiyat verileri FTX borsasına aittir ve grafik Tradingview’den alınmıştır. Grafik logaritmik ayarlardadır.

FTT Analiz 11 Temmuz 2021

Grafikteki yeşil alanlar destek ve direnç seviyelerini göstermektedir. Bu alanlardan farklı olarak başka destek ve direnç bölgeleri de eklenebilir. Ancak grafiği kalabalıklaştırmamak adına hepsini eklemedim.

Grafikte bir de yükselen trend bulunmakta. Fiyatın bu trende üç defa test ettiğini görmekteyiz. Bu trend henüz kırılmış değil ama fiyat direnç bölgesine geldiği için tetikte olmakta fayda var.

FTT Yorum 11 Temmuz 2021

Yazını başında da belirttiğim gibi 22 dolar seviyesinden sonra oldukça güzel bir yükseliş trendi oluşturmuş. Hatta o bölgede ikili dip yaparak yükselmişti galiba. Ancak son fiyat hareketlerine baktığımızda eğimi yüksek bir trend görmekteyiz. Bunun yanı sıra fiyat da bir direncine gelmek üzere. Bu ikisi birleşince hafiften tehlike çanları çalmaya başlıyor. Bu aralar FTT için dikkatli olmanın oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Hala FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar