Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $42495.86
-3.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2252.59
-4.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.5
12.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $234.1
-2.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.10.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.10.2021

Herkese iyi akşamlar, bu akşamki yazımda FTX borsasının tokenı olan FTX Token yani FTT’yi inceleyeceğim. Dominansın yükselmesiyle birlikte altcoinlerde geri çekilmeler gördük. Bitcoin fiyatı artsa dahi birçok altcoin eşlik edemedi. Şimdi de FTT özelinde bir analize bakalım. FTT grafiği bize neler gösterecek.

728×90 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.10.2021300x250 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.10.2021

FTT Fiyat 12 Ekim 2021

Son zamanlarda FTT fiyatı düşüş eğilimi göstermekte. Son birkaç gündür fiyat sürekli düşüş dipler ve teperler yapmakta. Yazıyı hazırladığım saatte 52,28 dolar seviyesinden işlem görmekte.

FTT Grafik 12 Ekim 2021

khtDD0q2 - FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.10.2021
FTX Token fiyat grafiği 12.10.2021. 2 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafik 2 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den alınmıştır. FTX borsasında listeli FTX Token/USD (FTT/USD) paritesine ait fiyat verileridir.

FTT Analiz 12 Ekim 2021

Grafikteki yeşil bölgeler FTT grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç seviyelerini göstermektedir. Nispeten büyük bölgeler daha büyük zaman dilimine aittir. Fiyatın da şu an bir destek bölgesi üzerinde olduğunu görmekteyiz. Aslında bu bizim için kısa vadeli bir risk oluşturmakta. Çünkü fiyat kısa süre önce bu seviyeden tepki almış ve şimdi yine aynı destekteyiz ve henüz tepki almamış durumda. destek üzerinde geçireceği her süre bu bölgeyi zayıflatacaktır.

Grafikte bir de düşen trend görmekteyiz. Kısa orta vadeli işlemler için şimdilik bu trendi takip etmekteyim. Kırılmadan önce herhangi bir hedef vermek pek doğru olmayacaktır. Çünkü bu tarz trendlerde hedef kırılım yerine göre belirlenmektedir.

Orta vadeli olarak bakacak olursak bizim için en önemli bölgenin 48 dolar olduğunu düşünmekteyim. Grafiğin sol tarafına baktığımızda fiyatın burayı test ettiğini görmekteyiz. Umarım burası kırılmadan fiyat yükseliş trendine girer.

FTT Yorum 12 Ekim 2021

Genel olarak altcoinlere değinecek olursam. Dominansın yükselişi birçok altcoin’de ALT/BTC paritelerinin düşmesine neden oldu. Eğer Bitcoin yükselmeye devam ederse ALT/USD pariteleri en az zararla kurtulur. Ancak dominans yükselirken Bitcoin düzeltmeye giderse o zaman ALT/USD pariteleri büyük yara alacaktır. Şu an için Bitcoin net bir yöne işaret etmiyor, biraz beklemeyi tercih edeceğim ben.

Bu analize TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar