Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43923.27
-0.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2351.5
-0.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.92
17.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.4
1.79%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 14.06.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 14.06.2022

Herkese iyi akşamlar, bu akşamki fiyat analizi yazımda FTX borsasının tokenı olan FTX Token (FTT) fiyat grafiğini inceleyeceğim. Son günlerde Bitcoin’in önemli bir desteğini kırması sonucunda oldukça büyük düşüşler yaşadık. Hemen hemen her altcoin önemli desteklerini kırdılar. Ancak grafikleri incelediğimde FTT’nin kritik bir desteğine geldiğini ama henüz bir kırılım gerçekleşmediğini gördüm. Şimdi FTT grafiğinin son durumunu inceleyelim.

728×90 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 14.06.2022300x250 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 14.06.2022

FTT Fiyat 14 Haziran 2022

Her altcoinde olduğu gibi FTT de son günlerde değer kaybetti. Fiyat 22 dolar bölgesine kadar gerilese de şu an az da olsa bir tepki almış durumda. Yazıyı hazırladığım sırada 23,76 dolar bölgesinden işlem görüyor.

FTT Grafik 14 Haziran 2022

1wsunkXh - FTX Token FTT Fiyat Analizi 14.06.2022
FTX Token fiyat grafiği 14.06.2022. 3 Günlük grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasında listeli FTX Token/USD (FTT/USD) paritesine ait fiyat verileri. Grafik 3 günlük zaman dilimindedir, yani her mum 3 günlük zaman dilimini ifade etmektedir. Grafik TradingView’den temin edilmiştir.

FTT Analiz 14 Haziran 2022

Grafikteki yeşil bölgeler FTT grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Farklı zaman dilimlerine ait olduklarından dolayı farklı boyutlarda görünmekteler. Ama bu kadar bölge olması gözünüzü korkutmasın bugün bunlardan sadece birini ve belki de en önemlisini inceleyeceğiz. Bu bölge 22,75 dolar bölgesindeki destek. Fiyat şu an o bölgede zaten.

Yukarıda bu desteğin oldukça önemli olduğunu belirttim. Bunun neden olduğunu da açıklayayım. Geçtiğimiz yılın mayıs ayında fiyatın yaptığı tepe bölgesinden sonra fiyatın düşüşü bu bölgede son bulmuş. Sonrasında ise fiyat tekrar yükselerek yeni bir tepe yapmış. Yani büyük zaman dilimindeki son iki tepenin arasındaki düzeltme bu bölgede son bulmuş. Bu durum bu bölgeyi oldukça önemli hale getiriyor.

Fiyat şu an bu destek seviyesine inmiş durumda. Henüz burası kırılmış değil ama kırılma olasılığına karşı burayı yakından takip etmek gerekiyor. Ayrıca bu destek seviyesinin yakınında başka güçlü bir destek seviyesi olmadığını görüyoruz. Haliyle buranın kırılması durumunda istenmeyen durumlar oluşabilir.

Daha fazla Bitcoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde BTC/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar