Muhabbit

FTX Token FTT Fiyat Analizi 19.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

FTT fiyat analizi 1

Fiyat analizi yazı dizimde bugün FTX Token yani FTT’yi inceleyeceğim. Birçok kişi FTT’yi biliyordur ama bilmeyenler için küçük bir açıklama yapayım. FTT, FTX borsasının tokeni. FTX borsadaki ek özellikler ve fee indirimi gibi konular için FTT kullanımını teşvik etmekteler. Şimdi fiyat grafiğine geçelim.

FTX Token fiyat grafiği 19.04.2021. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafikteki yeşil bölgeler destek/direnç alanları. Ancak 34 doların altındaki bölgeler önceden takip ettiğim yerler, şu an için bu bölgeler bizim için pek önemli değil. Bundan dolayı buraları göz ardı edebilirsiniz.

Grafikte uzun zamandır takip ettiğimiz yükselen kanal yapısını görmektesiniz. FTT son tepe bölgesini de bu kanalın üst bandına yaptı. Bu tepe üçüncü test olduğu için kanal yapısını doğrular nitelikte olduğunu düşünüyorum. Şimdi ise fiyat alt banda yaklaşmış durumda. Bundan dolayı burada güzel bir plan kurarsak kolayca hedefe gideceğine inanıyorum. İlk olarak orada yatay bir destek bölgemiz var, bundan önce bu alan güzel bir şekilde çalışmış. Bundan dolayı burayı aklımızın bir köşesine not edelim. Diğer yandan kanalın alt bandı ile bu desteğin kesişim bölgesi var ve fiyat buraya yakın. Eğer bir düşüş gerçekleşirse bu kesişim yerinin güzel bir destek bölgesi olarak çalışacağını düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version