Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

FTX WallStreetBets Futures’ı Listeliyor!

FTX’ten yerinde karar!

Clock
Paylaş
FTX WallStreetBets Futures’ı Listeliyor!

Kripto para borsası FTX, son günlerde yaşanan bireylerin ticari hareketinden sonra, WallStreetBets endeksinin 3 aylık futures işlemlerini listelemeye karar verdi.

Perşembe günü blog gönderisinde duyurulan listeleme haberi, Reddit ticaret grubu tarafından hedeflenen hisse senetlerini içeriyor. Bu senetlere yakından göz atacak olursak; Nokia, BlackBerry, AMC Entertainment, GameStop, iShares Silver Trust, Dogecoin ve FTT bu grubun hedeflenen hisse senedi olarak görünüyor.

Bu arada hisse senetleri ve DOGE, endeksin %99’unu oluştururken, FTX’in yerel tokeni FTT, sadece %1’ini oluşturuyor.

FTX’in bu endeksi listelemesi, short pozisyon açan bazı yatırım şirketlerine karşı başlayan direniş dolayısıyla yaşandı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde WSB ile ilgili hisse senetlerine olan talepler ciddi anlamda arttı.

Ayrıca Perşembe günü yeni rekorlar kıran DOGE’da, günlük ticaret trendine geri dönmüş halde.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried‘ın açıklamalarına göre ise, WSB ile ilgili hisse senetleri FTX’ten en çok talep gören ürün olmuş. Tahmin edebileceğiniz gibi şu anda WSB ile ilgili hisse senetlerinin işlemlerine çok büyük bir talep var. Ve birçok platform bu talebi tam anlamıyla yerine getiremediği için, var olan talep gittikçe artıyor.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar