Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41861.09
5.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2231.82
2.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.01
1.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.7
2.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Galatasaray’ın Fan Token’ı $GAL Bybit’te Listeleniyor!

Türkiye’nin ilk fan tokenı olan $GAL, Bybit ile tüm dünyada listeleniyor olacak.

Clock
Paylaş
Galatasaray’ın Fan Token’ı $GAL Bybit’te Listeleniyor!

Önde gelen Türk takımı Galatasaray’ın kripto para birimi Galatasaray Fan Token ($GAL) büyümeye devam ediyor. Bilindiği üzere Socios.com ile kurduğu iş birliği sayesinde fan tokenı çıkaran ilk takım olan Galatasaray’ın fan token’ı sayesinde kulübe gelir sağlıyor.

728×90 muhabbit - Galatasaray'ın Fan Token'ı $GAL Bybit'te Listeleniyor!300x250 muhabbit - Galatasaray'ın Fan Token'ı $GAL Bybit'te Listeleniyor!

Bu gelişimin farkında olan ve kaliteli kripto para birimlerini borsada listelemesi ile bilinen, dünya çapında dev kripto borsalarından biri olan Bybit, $GAL Token’ı listeleyeceğini duyurdu. Böylece, GAL token Bybit’te listeleme ile birlikte yatırımcı ve kullanıcı sayısını global ölçekte artırmış olacak.

İlk arz edildiği 2020 Şubat ayından itibaren büyümeye devam eden ve piyasa değeri 27 milyon dolara yaklaşan $GAL, önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bybit’te mevduat, alım ve satım işlemleri için listelenecek. Bu sayede Bybit’te GAL Token ile işlem yapan Galatasaray taraftarları hem kendileri için yatırım yaparken hem de takımlarını finansal açıdan desteklemiş olacak.

Listelemeye Özel Ödüller

Yapılan açıklama ile $GAL tokenın borsada listelenmesini takiben, işlem yapan kullanıcılar, 100.000$’lık ödül havuzundan pay, Iphone 13 ve Galatasaray-Fenerbahçe maçı bileti kazanma şansını elde edecek. $GAL ve $CHZ’den oluşan ve toplam 100.000 dolar değerinde bir ödül havuzu açan Bybit, işlem yapan ilk 2000 kişinin cüzdanına her biri 50’şer USD değerinde olmak üzere GAL ve CHZ token yatıracak.

Bunun yanında borsa tarafından düzenlenecek olan çeşitli sosyal medya kampanyalarını tamamlayan ve üye olma şartlarını gerçekleştiren toplam 5 kişi Galatasaray-Fenerbahçe derbi bileti, 1 kişi ise Iphone 13 kazanma şansı elde edecek.

Büyümesini Devam Ettiren Bybit Hakkında

Singapur merkezli Bybit, sahip olduğu Bitcoin ve Ethereum hacmiyle dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri konumunda yer alıyor. 2,5 milyonun üzerindeki kayıtlı kullanıcısıyla en hızlı büyüyen kripto para borsaları arasına girdi. Müşterilerine sunduğu 7/24 destek ile Bybit, kullanıcıların ihtiyaçlarına zamanında yanıt vermeyi kendisine amaç edinmiş durumda.

Borsa’da halihazırda 3 milyar USD açık pozisyon bulunuyor ve 24 saatlik işlem hacmi incelendiğinde ise Bybit ortalama olarak 15,5 milyar dolarlık seviyeye ulaşmış görünüyor. Kullanıcı sayısı da her geçen gün artmaya devam eden Bybit üzerinde her hafta yaklaşık 1,5 milyon kullanıcı işlem yapıyor. Kullanıcılarına güvenlik anlamında da taahhüt veren borsa fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonu haksız yere kapanan kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi ediyor. Çünkü Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Socios Hakkında

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com, 167 ülkeden 1,3 milyondan fazla taraftarın, taraftarı olduğu takımlarla etkileşim kurmak ve onlar tarafından ödüllendirilmek için hizmet sunuyor. Socios.com, aralarında futbol devlerinin de olduğu 20’den fazla ülkeden 100’den fazla büyük spor organizasyonu ile ortaklık kurmuş durumda. Bunun yanında Socios.com kadrosunda futbolun yanı sıra UFC ve F1, NBA, NHL, e-spor ve kriketten büyük kulüp ve organizasyonlar da yer alıyor.

Hala ByBit hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar