Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43814.72
4.94%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2290.01
2.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.16
13.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.7
-0.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

GensoKishi Online Tokenı MV, Kucoin’de Listelendi!

Elemental Knights oyununun GameFi ve metaverse eklentileri ile yeni versiyonu olan GensoKishi Online, yeni listeleme haberini duyurdu.

Clock
Paylaş
GensoKishi Online Tokenı MV, Kucoin’de Listelendi!

Dün (19.04.2022) GensoKishi ve Kucoin tarafından bir listeleme duyurusu paylaşıldı. GensoKishi Online oyununa ait yerel token $MV; USDT paritesinde bugün (20.04.2022) saat 18:00’de (UTC) Kucoin’de listelendi. Trade işlemlerinin gerçekleştiği ağ ise Polygon.

GensoKishi yaptığı duyuruda; bu listeleme sonrası kutlama amacıyla önemli kampanyalar başlatacağını bildirdi. Daha fazla detay için ise Kucoin’in kampanya sayfasının takip edilmesini önerdi.

728×90 muhabbit - GensoKishi Online Tokenı MV, Kucoin'de Listelendi!300x250 muhabbit - GensoKishi Online Tokenı MV, Kucoin'de Listelendi!
KuCoin Saldirisinda Gelisme Bloke Edilen Adreslere Ne Olacak  - GensoKishi Online Tokenı MV, Kucoin'de Listelendi!

Kucoin Hakkında

Kucoin bugün dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alıyor. 2017’de kurulan borsanın merkezi Hong Kong. Borsada dünya çapında bilinen ve yalnızca Kucoin’de listelenen tokenlar bulunuyor. 14 Nisan 2022 verilerine göre Kucoin şu anda işlem hacmi açısından dünyanın en büyük 5. kripto para borsası.

Kucoin hakkında daha fazla haber için buraya bakabilirsiniz.

GensoKishi Online Hakkında

GensoKishi Online Metaworld; ödüllü bir Nintendo Switch/PS4 oyunu olan Elemental Knights’ın GameFi ve metaverse ile yeniden vücut bulmuş hali olarak karşımıza çıkıyor. İkonik oyunun 14 yıllık bir geçmişi var ve dünya çapında 8 milyondan fazla kez, oyuncular tarafından indirildi.

İlginizi çekebilir: Metaverse Nedir?

Proje hali hazırda aktif oyuncuları ile birlikte bir 3DMMORPG oyununa sahip. Oyunda tamamen 3 boyutlu metaverse deneyimleniyor ve dünyanın her yerinden oyuncular akıllı telefonlarından, bilgisayarlarından ve video oyun konsollarından oyuna bağlanabiliyor. Oyuna dair en son gelişmelerden biri ise; önemli bir oyun tasarımcısı olan Yoshitaka Amano ile yapılan partnerlik ve bu partnerlik ile oyunun ilk NFT koleksiyonunun çıkarılacak olması.

İlginizi çekebilir: Dünyanın En İyi Çizerlerinden Yoshitaka Amano, Gensokishi Online Projesine Katıldı

Gensokishi OnlineYoshitaka Amano Muhabbit - GensoKishi Online Tokenı MV, Kucoin'de Listelendi!

MV Token Hakkında

Bugüne dek GensoKishi önemli rekorlara imza attı. Bunlardan biri TRUSTPAD üzerinde yapılan IDO etkinliğiydi ve etkinlikte 20 saniye içerisinde tüm işlemler kapatıldı. Bir diğer önemli başarı ise Bybit’e ait LaunchPool üzerinde MV tokenın en çok stake edilen kripto para olması. 200 milyon dolarlık TVL (Toplam Kilitli Varlık), 69 bin staker arasında paylaşılıyor.

Daha fazla Bybit haberi için buraya bakabilirsiniz.

MV token Bybit’ye 27 Ocak 2022 tarihinde listelenmiş ve listelemeden 1 hafta sonra 24 saatlik işlem hacminde ETH, XRP, SAND ve LUNA’nın üzerine çıkarak 3. sırada yer almıştı. MV token, listelendiği günden bu yana 40x yapmış durumda.

Toplam arzı 2 milyar adet olacak MV tokenın, şu anda dolaşan arzı %4’lük bir oran ile 78 milyon 492 bin adet. Haberin yazıldığı şu dakikalardaki (20.04.2022/22:43) değeri ise 1,21 dolar.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Metaverse Haberleri için: Metaverse Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar