Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44289.82
1.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2371.04
-0.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.03
17.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $245
3.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Glimpse, Ünlü Sanatçı Chris Barnett İle Ortaklık Kurdu!

Glimpse, 4 milyondan fazla takipçiye sahip bir influencer olan Chris Barnett’ ile ortaklık kuruyor.

Clock
Paylaş
Glimpse, Ünlü Sanatçı Chris Barnett İle Ortaklık Kurdu!

NFT pazar yeri kurucusu Teddy Kozlowski tarafından başlatılan Glimpse platformu gelişmeye devam ediyor.

Bir sosyal medya platformu olarak tanımlanan Glimpse, paylaşılan her bir “post”un satışa çıkarılabildiği, yani kısacası NFT haline getirilebildiği bir yapıda tasarlanmış durumda.

728×90 muhabbit - Glimpse, Ünlü Sanatçı Chris Barnett İle Ortaklık Kurdu!300x250 muhabbit - Glimpse, Ünlü Sanatçı Chris Barnett İle Ortaklık Kurdu!

Bu sayede içerik üreticileri, “influencer”lar ve sporcular gibi birçok kişinin ortaya koydukları ürünleri ya da paylaşımları herhangi bir sınır olmadan NFT haline getirip satışa sunabilecek.

Glimpse hakkında daha detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

Platform yeni yaptığı açıklama ile sosyal kanallarda 4 milyondan fazla takipçiye sahip olan aktör, model ve yazar olan Chris Barnett ile birlikte çalışacağını duyurdu.

Chris, sosyal medya platformlarında, zamanında en sevilen ve klasik filmden alınmış gibi görünen bir sahnenin yarısını kaydettiği ve ardından TikTok’taki diğer insanlardan sahne ortağı olması için düet yapmasını istediği eski oyunculuk mücadelesiyle tanınıyor.

Chris Barnett - Glimpse, Ünlü Sanatçı Chris Barnett İle Ortaklık Kurdu!
Chris Barnett

Kullanıcılar yakın zaman sonra, Chris’in içeriklerini Glimpse’da görmeye başlayacak ve ona sahip olma fırsatına sahip olabilecek.

Chris Barnett’in NFT’lere Bakışı

Yeni ortaklık kapsamında gerçekleştirilen bir röportajda NFT’ler hakkında ne düşündüğü sorulan sanatçı bu konudaki düşüncelerini şuı şekilde dile getiriyor:

“Benim gibi içerik oluşturucular NFT’lerle ilgileniyorlar çünkü çok yaygınlar ve hayranın sahip olabileceği küçük içerik parçaları oluşturma fikri daha samimi bir bağlantı yaratıyor, bunun inanılmaz derecede benzersiz olduğuna inanıyorum. Mona Lisa’yı herkes görebilir ama sadece Louvre’a aittir. Burada yankılanan benzetme budur.”

Glimpse ile ilgili düşüncelerini de dile getiren Chris Barnett, platformun, tokenize içerik oluşturma sürecini büyük ölçüde kolaylaştırmasını oldukça başarılı bulduğunu dile getiriyor. Sanatçı ayrıca Glimpse’in, NFT’lerin dünyasına zahmetsizce girilmesinin önünü açtığını belirtiyor.

Glimpse ile ilgili daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar