Muhabbit

BLOCKCHAIN

GoldenTree Asset Management Bitcoin’e Yatırım Yaptı!

Şirket, kripto para sektörüne adım attı!

Clock
Paylaş
GoldenTree Asset Management Bitcoin’e Yatırım Yaptı!

İddialara göre New York merkezli varlık yönetimi firması GoldenTree Asset Management, Bitcoin yatırımı yaptı.

Finansal haber kuruluşu The Street’ten gelen habere göre, yönetimi altında 45 milyar $’lık varlığa sahip olan firma bir miktar BTC satın aldı. Ancak firma, diğer kripto para birimlerine yatırım yapmadı.

Haber, GoldenTree yöneticileri arasındaki kripto para yatırımlarına hakim olan çalışanları işe alma konusundaki tartışmalardan sonra geliyor.

Şirketin kurucusu Steven Tananbaum ve ortakları Deeb Salem ve Joseph Naggar da dahil olmak üzere firmadaki yöneticiler, daha önce Algorand blockchaini üzerinde bir hızlandırma programı başlatan Borderless Capital için bu ay bir finansman turuna katılmıştı.

GoldenTree Diğer Varlık Yönetimi Firmalarını Takip Ediyor!

Diğer varlık yönetimi firmaları, ya doğrudan yatırım yoluyla ya da Bitcoin ve diğer kripto paralar için yatırım enstrümanları sunarak kripto para sektörüne girmeye başladılar. Geçen haftalarda, Stone Ridge Asset Management yatırım fonuna BTC eklemek için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) bir rapor sundu.

Çarşamba günü, yatırım firması Horizon Kinetics, yatırımcılara kendi para birimlerinin değer kaybına karşı korunmaları adına kripto paralara yatırım yapmaları tavsiyesini vermişti.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar