Muhabbit

Grammy Ödüllü Yapımcı Murda Beatz, NFT Koleksiyonu Çıkardı!

Murda Beatz, dünya çapında tanınan birçok sanatçıyla çalışmıştır.

music nft

music nft

Murda Beatz, yaptığı prodüksiyonlarla hiphop piyasasına birçok açıdan yenilikler getirdiğini söyleyebiliriz. Ünlü prodüktör, Migos, Travis Scott, Snoop Dog, Future ve Cardi B gibi tanınan ünlü sanatçılarla beraber birçok şarkı yapmıştır. Murda Beatz, yeni çıkardığı NFT koleksiyonuyla birçok hiphop sanatçısının dikkatini NFT piyasasına çekebilir.

MURDA beatz twıtter

Murda Beatz’in NFT koleksiyonu, Murda Beatz’in hayatını temel alan ve Baby Murda adlı karakterin konsept olarak belirlendiği 5 farklı NFT koleksiyonlarını içeriyor.

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

“Not Nice” veya “Murda On The Beat” NFT koleksiyonlarında açık artırmaya katılan bir şanslı koleksiyoncuya, Murda Beatz x Kidrobot Figürü verilecek. Bu tarz farklı özellikleri olan NFT’lere, koleksiyoncular daha fazla ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Bunun yanında diğer Murda Beatz koleksiyonlarından NFT sahibi olan kullanıcılar arasında rastgele bir kullanıcı seçilip farklı para ödülleri verileceğinden de bahsedilmiş.

İlerleyen zamanlarda Murda Beatz veya farklı müzisyenlerin müzik NFT’leri çıkarması mümkün görünüyor. Snoop Dog, Shawn Mendes ve Eminem gibi ünlü sanatçılar da NFT koleksiyonları çıkarmıştı. NFT ekosistemi bu şekilde büyümeye devam edecek gibi görünüyor. Sanatçılara NFT’lerin çekici gelmesinin en önemli sebebi ise, gelirlerin bir kısmı aracı kurumlara gitmemesidir. NFT sayesinde sanatçılar, hayranlarıyla birebir etkileşime girebiliyor.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version