Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41858.77
5.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2232.88
2.98%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.99
1.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.7
2.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Grayscale ve New York Giants Sponsorluk Anlaşması Yapıyor!

Grayscale’den önemli bir adım!

Clock
Paylaş
Grayscale ve New York Giants Sponsorluk Anlaşması Yapıyor!

NFL ligindeki New York Giants, bugün yaptığı bir duyuruda, kripto varlık yönetim firması olan Grayscale ile sponsorluk anlaşmasını duyurdu!

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, “Giants ile ortaklığımız inanılmaz derecede anlamlı, çünkü iki oluşumun da kökleri New York’ta bulunuyor. Bundan dolayı, ileri görüşlü bir oluşum ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

728×90 muhabbit - Grayscale ve New York Giants Sponsorluk Anlaşması Yapıyor!300x250 muhabbit - Grayscale ve New York Giants Sponsorluk Anlaşması Yapıyor!

Grayscale, şu anda yönetimi altında 46 milyar $’lık varlığı muhafaza ediyor. Firmanın Bitcoin Trust ürünü, yatırımcılara Bitcoin’i doğrudan satın almadan Bitcoin’e yatırım yapma imkanı sağlıyor.

Ortaklığın Amacı

Giants’a göre, bu ortaklık NFL ürünlerinin kripto para ekosistemine atılmasının ilk adımı. New York Giants’ın baş pazarlama sorumlusu Peter Guelli, “Grayscale, New York’a olan tutkumuzu paylaşan ve kripto para sektörü geliştikçe bize katkıda bulunabilecek bir şirket olarak görünüyor.” dedi.

Buna karşılık Grayscale, The Giants Foundation Gold Outing‘in sponsoru oldu. 1993 yılında kurulan Giants Vakfı, topluluk sorunlarının üstesinden gelmeye çalışan kuruluşlar için mali destek sağlıyor. Grayscale ayrıca Giants’ın eğitim kampında sponsor olarak kendine yer bulacak. Bunun yanında Grayscale, Giants personeli için her yıl kripto para birimleri alanında gönüllü seminerler hazırlayacak.

NFL, en büyük yıldızlarından bazılarının maaşlarının Bitcoin’e çevrilmesi ve Rob Gronkowski ile Tom Brady’nin NFT trenine atlamasıyla kripto para alanına doğru emin adımlarla yürüyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar