Muhabbit

ALTCOIN

Huobi Filecoin’i Ethereum Üzerine Taşıdı!

Huobi bu adımı ile birlikte Filecoin’i, Ethereum DeFi’ı ile buluşturmayı amaçlıyor.

Clock
Paylaş
Huobi Filecoin’i Ethereum Üzerine Taşıdı!

Kripto para borsası Huobi, bugün yaptığı duyuru ile birlikte son günlerin popüler coini Filecoin’i (FIL), Ethereum üzerine taşıdığını duyurdu.

Yapılan açıklamada HFIL’in Huobi Global üzerinde listelenerek yatırma ve çekme işlemlerinin başlatıldığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir: DeFi Haberleri

Huobi bu adımı ile birlikte Filecoin’i, Ethereum DeFi’ı ile buluşturmayı amaçlıyor. HFIL ile FIL arasında 1:1 oranı kuran Huobi, değişimin istenildiği zaman gerçekleştirilebileceğinin de altını çizdi.

Ek olarak Huobi, Filecoin ağı üzerindeki transferlerin pahalı olduğunu, bu sebeple transferler için Ethereum ağı üzerindeki HFIL’i kullanmanın çok daha avantajlı olabileceğini açıkladı.

Kullanıcıların işlemlerinin detayları HFIL web sitesinde yayınlayacağı belirten Huobi ekibi, yatırımcıların işlemlerini şeffaf bir şekilde takip edebileceğini belirtiyor.

HFIL Nasıl Alınır?

HFIL satın almak için, Huobi’ye FIL yatırma işlemi gerçekleştirmek gerekiyor. Daha sonra FIL çekim işlem sayfasından HFIL çekimi talep etmeniz yeterli oluyor. Kullanıcılar aynı işlemelri HFIL websitesi üzerinden de gerçekleştirebilmekte.

10,000 HFIL Oluşturuldu

Etherscan verilerine göre 9,999 adet HFIL, Ethereum üzerinde oluşturulmuş durumda. An itibarıyla HFIL tutan kullanıcıların sayısı ise 6. İlk 1 saat içerisinde 27 farklı HFIL işlemi gerçekleştirilmiş durumda.

Ekran Resmi 2020 10 19 15.00.51 1024x298 - Huobi Filecoin'i Ethereum Üzerine Taşıdı!
HFIL Token

HFIL’in başarılı olmasının ardından Huobi, farklı coinlerin Ethereum DeFi’ı ile entegre olması adına benzer adımlar atabilir gibi görünüyor.

Farklı coinlerin tokenleştirilerek Ethereum üzerine taşınması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Diğer Huobi haberleri için: Huobi Haberleri

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar