BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Huobi Filecoin’i Ethereum Üzerine Taşıdı! DeFi Entegrasyonu Hazır!

Huobi bu adımı ile birlikte Filecoin’i, Ethereum DeFi’ı ile buluşturmayı amaçlıyor.

Yayın:

-

huobi kripto para borsası

Kripto para borsası Huobi, bugün yaptığı duyuru ile birlikte son günlerin popüler coini Filecoin’i (FIL), Ethereum üzerine taşıdığını duyurdu.

Yapılan açıklamada HFIL’in Huobi Global üzerinde listelenerek yatırma ve çekme işlemlerinin başlatıldığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir: DeFi Haberleri

Huobi bu adımı ile birlikte Filecoin’i, Ethereum DeFi’ı ile buluşturmayı amaçlıyor. HFIL ile FIL arasında 1:1 oranı kuran Huobi, değişimin istenildiği zaman gerçekleştirilebileceğinin de altını çizdi.

Ek olarak Huobi, Filecoin ağı üzerindeki transferlerin pahalı olduğunu, bu sebeple transferler için Ethereum ağı üzerindeki HFIL’i kullanmanın çok daha avantajlı olabileceğini açıkladı.

Kullanıcıların işlemlerinin detayları HFIL web sitesinde yayınlayacağı belirten Huobi ekibi, yatırımcıların işlemlerini şeffaf bir şekilde takip edebileceğini belirtiyor.

HFIL Nasıl Alınır?

HFIL satın almak için, Huobi’ye FIL yatırma işlemi gerçekleştirmek gerekiyor. Daha sonra FIL çekim işlem sayfasından HFIL çekimi talep etmeniz yeterli oluyor. Kullanıcılar aynı işlemelri HFIL websitesi üzerinden de gerçekleştirebilmekte.

10,000 HFIL Oluşturuldu

Etherscan verilerine göre 9,999 adet HFIL, Ethereum üzerinde oluşturulmuş durumda. An itibarıyla HFIL tutan kullanıcıların sayısı ise 6. İlk 1 saat içerisinde 27 farklı HFIL işlemi gerçekleştirilmiş durumda.

HFIL Token

HFIL’in başarılı olmasının ardından Huobi, farklı coinlerin Ethereum DeFi’ı ile entegre olması adına benzer adımlar atabilir gibi görünüyor.

Farklı coinlerin tokenleştirilerek Ethereum üzerine taşınması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Diğer Huobi haberleri için: Huobi Haberleri

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Stellar XLM FTX’te Listeleniyor!

Yapılan açıklama ile birlikte popüler kripto para birimi Stellar Lumens (XLM), FTX’te işlemlere başladı.

Yayın:

-

ftx

Kripto türev borsası FTX bu sabah yaptığı duyuru ile birlikte yeni bir kripto parayı listelediğini duyurdu.

Yapılan açıklama ile birlikte popüler kripto para birimi Stellar Lumens (XLM), FTX’te işlemlere başladı.

XLM, FTX üzerinde perpetual swap (sürekli takas) ürünü olarak işleme açılmış durumda. XLM için henüz vadeli işlem ya da spot market pariteleri oluşturulmuş değil.

Perpetual swap ürünü ile birlikte XLM ile 101x’e kadar kaldıraç ile işlem açabilme imkanı bulunuyor.

Oldukça Yükselmişti

Geçtiğimiz günlerde yaşanan XRP yükselişinin ardından boş durmayan XLM de ciddi bir artış yaşamıştı.

0.085 $ seviyelerinden 0.23 $ seviyelerine kadar yükselmeyi başaran XLM, an itibarıyla 0.176 $ seviyelerinden el değiştirmekte.

Piyasa değeri 3,6 Milyar $’lık piyasa değeri ile kripto para piyasasının önemli oyuncularından olan XLM, TradingView verilerine göre 11’inci sırada bulunuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 25.11.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (25.11.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Bu akşamüstü twitter hesabımda bir anket düzenledim ve hangi coin için fiyat analizi yazısı hazırlmamı istediğinizi sordum. Oyların çoğunluğunu Ethereum ETH aldı. Bundan dolayı bugün Ethereum’u inceleyeceğiz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 25.11.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir

Bugün Ethereum için genel vadede bakmayacağız. Biraz daha detaya ineceğiz. Çünkü hem youtube kanalımızda hazırladığım videoda hem de önceki yazılarımda Ethereum’un genel vade için yeterince analiz yaptım.

Alttaki ve üstteki iki büyük alan, büyük zaman dilimindeki destek ve direnç bölgelerimiz. 500 dolar bandındaki direnci kırmasıyla bir üstteki direnç bölgesinden ret almış durumda. Bu iki bölge arasında bizim için önemli 2 destek seviyesi var. Bunlardan ilk 580 dolar seviyesi diğeri de 550 dolar seviyesi. 580 dolar desteğini bu sabah test ettik.

Diğer yandan üst tarafta kanal benzeri bir yapı görmekteyiz. Eğer alt banda bir test gerçekleşirse daha emin olacağım bir durum var. O da şu; orada bir bayrak formasyonu oluşmuş olur. Oluşan bayrak formasyonu da bullish. Bu bullish bayrak formasyonunun yukarı kırılmasıyla önümüzdeki direnci geçebiliriz. Şimdilik görüşlerim bu kadar yeni yapılar oluştukça güncellemeye devam edeceğim.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.