Muhabbit

Huobi Token HT Fiyat Analizi 18.12.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

ht Fiyat Analizi (2)

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizimde Huobi borsasının tokeni olan HT’yi inceleyeceğim. Huobi token grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası fiyat hareketlerini değerlendireceğiz. Fiyat analizi yazımızda fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında detaylı inceleme yapacağız. Şimdi fiyat analizi yazımıza başlayalım.

HT Fiyat 18 Aralık 2021

Uzun bir süredir 10 dolar seviyesini geçmeye çalışan HT, henüz bu seviyenin üstünde tutunmuş değil. Şu an 10.01 dolar seviyesinde işlem görmekte. Bu seviyenin hacimli şekilde aşılması durumunda fiyat pozitif yönde etkilenecektir.

HT Grafik 18 Aralık 2021

Huobi Token HT fiyat grafiği 18.12.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

TradingView aracılığıyla hazırlanan grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizde Huobi borsasının sağladığı HT/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

HT Analiz 18 Aralık 2021

Huobi token grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç seviyelerini mor alanlar ile belirttim. Huobi token grafiğinde dikkat etmemiz gereken seviye 10 dolar bölgesinde bulunan direnç seviyemiz olacaktır. Sıklıkla test edilen 10 dolar direnç seviyemizin hacimli şekilde kırılması durumunda fiyatın pozitif yönde etkileneceğini düşünmekteyim. Ayrıca dip seviyelerine baktığımız zaman yükselen diplerin bulunması oldukça iyi bir durum. Yükselen dip seviyeleri sayesinde fiyat yukarı taşınmakta. Son dip seviyesinin kaybedilmemesi önemli olacaktır.

HT Yorum 18 Aralık 2021

Fiyat grafiğinde görüldüğü gibi 10 dolar seviyesi güçlü bir direnç bölgesi olarak karşımızda. Bildiğiniz gibi kırılan güçlü direnç bölgelerinin, güçlü bir destek seviyesi olarak çalışma potansiyeli vardır. Umarım 10 dolar direnç bölgesi hacimli şekilde kırılır ve önündeki diğer direnç bölgelerine kadar yükselir.

HT grafiğimiz için güncel değerlendirmem bu şekildeydi, grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version