Muhabbit

Huobi Token HT Fiyat Analizi 19.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

ht Fiyat Analizi (2)

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizimde Huobi borsasının tokeni olan HT’yi inceleyeceğim. Huobi borsası birçoğumuzun kullandığı bir borsa. Borsa HT tutanlar için komisyon indirimi ve diğer avantajlar sağlıyor. Bu nedenle HT fiyat analizi serimizin en çok istek alanlarından biri. Sizleri çok fazla bekletmeden HT fiyat analizimize bakalım.

HT Fiyat 19 Kasım 2021

Markette yaşanan düşüş ile birlikte Huobi token 10 dolar seviyesinin altına geriledi. 9.5 dolar seviyesine kadar gerileyen HT şu an 10 dolar direnç bölgesinde işlem görmekte.

HT Grafik 19 Kasım 2021

Huobi Token HT fiyat grafiği 19.11.2021. 1 Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

1 saatlik zaman diliminde olan grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafiğimizde kullanılan veriler Huobi borsasının HT/USDT paritesine aittir. Grafik üzerinde bir adet yeşil düşen trend çizgisi bulunmaktadır. Her zaman olduğu gibi düşen trend çizgisinden alınan tepkileri beyaz ok işaretleri ile belirttim. Ayrıca grafiğimizin alt tarafında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

HT Analiz 19 Kasım 2021

HT grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile belirttim. Grafiğimize baktığımız zaman kırılmış bir düşen trend çizgisi görmekteyiz.Düşen trend çizgisinin kırılması oldukça olumlu bir durum. Düşen trend çizgisinin kırılımı ardından ilk direnç bölgesine kadar yükselmiş olan HT tepki almış görünüyor. Umarım bu tepki trend çizgisine retest yaptıktan sonra kırılır.

10 dolar seviyenin önemli bir bölge olduğunu göz ardı etmemek gerekir. Psikolojik direnç bölgesi olarak çalışacaktır. Bu seviyenin aşılması durumunda önündeki direnç bölgelerini tek tek test etmek isteyecektir.

HT Yorum 19 Kasım 2021

Fiyatın düşen trend çizgisinin altına düşmediği sürece olumlu yönde etkileneceğini düşünmekteyim. Umarım BTC tarafından sert hareketler gerçekleşmez ve HT beklentimizi karşılar.

HT grafiğimiz için güncel değerlendirmem bu şekildeydi, grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version