Muhabbit

Huobi Global FLOW Etkinliğini Başlattı!

Huobi Futures, FLOW listelemesi ile etkinlik yapacağını açıkladı!

Huobi

Huobi Flow için etkinlik düzenliyor!

Huobi, FLOW için başlattığı vadeli işlemleri kutlamak adına FLOW etkinliğini duyurdu!

Huobi, FLOW ticareti yapacak olan kişilere farklı kazanımlar sunmak adına iki farklı etkinlik sunacak.

Bunlardan ilki “%50 APY ile FLOW Stake Edin” etkinliği. Bu etkinlikte kullanıcılar Huobi Earn aracılığı ile %50’ye varan APY oranı ile FLOW stake edebilecek ve para kazanabilecek. Elde ettiğimiz bilgilere göre bu etkinlik 10 Ağustos 2021 – 17 Ağustos 2021 saat 09:00 (TSİ) aralığında aktif olacak.

İlk gelen ilk hizmet alır esasına göre yapılacak etkinlikte toplamda 20.000 FLOW’luk bir havuz mevcut.

FLOW/USDT Swap Etkinliği

Bununla beraber ikinci etkinlik ise, FLOW/USDT ile swap işlem yapan kullanıcıları ilgilendiriyor. Çekiliş esasına bağlı olarak ödüller dağıtılacak olan etkinlikte, 200 USDT ve üzerinde FLOW/USDT hacmi oluşturan kullanıcılar, çekilişe hak kazanabilecek. Ödül ise, 100 şanslı kullanıcıya 50’şer USDT olarak açıklandı. Bu etkinlik ile dikkat etmeniz gereken nokta, swap işlemlerini yeni aktif etmiş bir kullanıcı olmanız gerektiği.

Bunun yanı sıra, FLOW/USDT swap işlemlerinde en az iki gün boyunca 500$ ve üzeri hacim yaratan kullanıcılar, 15.000 $ değerindeki ödül havuzunu paylaşacaklar.

Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Flow (FLOW) Nedir?

Flow Blockchain, yeni nesil oyunlar, uygulamalar ve bu tür içerikleri güçlendiren merkeziyetsiz, hızlı ve geliştirici dostu bir blockchain projesidir. Flow Token ise, Flow Blockchain üzerinde geliştirilen ve neredeyse bütün işlemlerde kullanılabilecek bir yerel token olarak nitelendiriliyor.

Hala Huobi hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version