Muhabbit

ANALİZ

Huobi Token HT Fiyat Analizi 30.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Huobi Token HT Fiyat Analizi 30.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizimde Huobi borsasının tokeni olan HT’yi inceleyeceğim. HT destek, direnç ve trend çizgisine değineceğim bu yazımda, sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Sizleri daha fazla bekletmeden hemen grafiğimize gecelim.

HT Fiyat 30 Haziran 2021

Huobi HT/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 4.32 dolar, en yüksek değeri ise 39.91 dolar. Şu an 10.5 dolar seviyesinde işlem görmekte.

HT Grafik 30 Haziran 2021

KD6BRkqn - Huobi Token HT Fiyat Analizi 30.06.2021
Huobi Token HT fiyat grafiği 30.06.2021. Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Huobi borsasının sağladığı HT/USDT verileridir. Ayrıca fiyatın düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.  

HT Analiz 30 Haziran 2021

Grafiğimizde bir adet yeşil düşen trend çizgimiz bulunmaktadır. Ayrıca mor alanlar destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. Destek ve direnç bölgelerine baktığımız zaman, fiyatın bu bölgelerden güzel tepkiler aldığını görebilirsiniz. Bu bölgeleri grafiğinize eklemeniz sizler için faydalı olacaktır.

HT Yorum 30 Haziran 2021

3 temaslı bir düşen trend çizgisi bulunan HT grafiğimizde, 11-11.4 dolar seviyesinde direnç bölgesi bulunmakta. Burada 2 strateji kurabiliriz, ilk stratejimiz direnç ve düşen trend çizgisinin kırılmasıyla işlem açılıp destek altına stop yazmak olacaktır. İkinci stratejimiz ise destek bölgesine kadar gerilemesi durumunda aynı şekilde destek altı stoplu şekilde alım yapmak olacaktır. Umarım ilk anlattığım senaryo gerçekleşir ve HT yatırımcıları güzel bir yükseliş yaparak sevindirir. 

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar