Muhabbit

Huobi Türkiye ve Etkin Kampüs, Blockchain ve Kripto Para Zirvesi Düzenliyor!

Huobi, Etkin Kampüs ile Blockchain ve Kripto Para Zirvesi etkinliğini düzenliyor.

blockchain ve kripto para zirvesi muhabbit

blockchain ve kripto para zirvesi muhabbit

Küresel kripto para borsası Huobi, Etkin Kampüs ile birlikte Blockchain ve Kripto Para Zirvesi düzenlediklerini açıkladı.

Huobi’nin Türkiye kolu Huobi Türkiye’nin sosyal medya platformu Twitter üzerinden açıkladığı etkinlik, Etkin Kampüs’ün organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor.

Duyuruya göre etkinlik 30 Mayıs 2021 tarihinde çevrim içi olarak düzenlenecek. Huobi Türkiye, TrueFeedBack, Seedify fund, Steveacademy ve Muhabbit sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinliğe katılım ücretsiz.

Blockchain ve Kripto Para Zirvesi Konuşmacıları

Blockchain ve kripto para dünyasında farkındalığı yüksek ve yetkin bir ekosistem oluşturma vizyonuyla düzenlenen zirvenin konuşmacıları da göz doldurdu.

İki oturum olması planlanan etkinlik 30 Mayıs Pazar günü saat 11:00’da başlayacak. Etkinliğin ilk oturumunda Blockchain teknolojisi, dünya çapında Blockchain ekosistemindeki trendler ve fırsatlar, Blockchain proje tanıtımı ve güncel hukuki düzenlemeler ele alınacak. Bu oturumda konuşmalarını yapacak konuşmacılar:

Etkinliğin ikinci oturumunda ise kripto para dünyasında yatırımcı olma konusu ile teknik analize giriş eğitimi ile trader odaklı olarak ilerleyecek. Bununla birlikte Blockchain projesi tanıtımı, Blockchain projelerinde markalaşma konuları da irdelenecek. NFT rüzgârından nasibini alan etkinlikte dijital sanatın öncüleri de yer alacak. İkinci oturumda söz alacak konuşmacılar:

30 Mayıs Pazar günü 11:00’da başlayıp 15:45’te bitmesi planlanan etkinlik hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca etkinliğe buradan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version