Muhabbit

Huobi’de Kusama (KSM) Fırtınası! Yüzde 34 Artış!

Lider kripto para borsaları arasında sadece Huobi’de bulunan Kusama’nın toplam arzı 9.283.320 adet. Dolaşımda bulunan KSM miktarı ise 2.985.094 adet.

Huobi Kripto Para Borsası

Huobi’de Kusama (KSM) rüzgarı esiyor. Dün yapılan duyuru ile listelenen Kusama, saat 14.00 itibariyle borsaya yatırılmaya başlanmıştı. Bu sabah Türkiye saati ile 06.00’da işlemlere başlayan Kusama adeta şov yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde Polkadot’u (DOT) da listeleyen Huobi, Ravencoin (RVN) ve Origin Protocol (OGN) de dahil olmak üzere birçok kripto parayı kısa süre içinde alım satım işlemlerine açmış durumda.

Listelenmesi ile birlikte oldukça büyük hacim oluşturmaya başlayan Kusama (KSM) yatırımcıların oldukça dikkatini çekiyor. Huobi üzerinde KSM/USDT, KSM/BTC ve KSM/HT pariteleri ile işlemlere başlayan Kusama, büyük bir ivmelenme ile neredeyse yüzde 34’lük bir fiyat artışı yaşamış durumda.  An itibariyle KSM 13.73 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Sadece 2 saat içerisinde 5 milyon $’lık hacim oluşturmayı başaran kripto para yatırımcılarına oldukça tatmin eden bir kar bırakmış görünüyor.

Sadece Huobi’de

Lider kripto para borsaları arasında sadece Huobi’de bulunan Kusama’nın toplam arzı 9.283.320 adet. Dolaşımda bulunan KSM miktarı ise 2.985.094 adet.

Toplam arzına bakıldığında da oldukça az miktarda bulunan KSM’in fiyat noktasında nerelere gidebileceğini düşünmek oldukça zor.

Mayıs ayına 4.50 $ ile açan KSM neredeyse yüzde 200’lük bir artış yaşamış görünüyor. Huobi’ye kadar büyük hacime sahip kripto para borsalarında bulunmayan kripto para, arkasına aldığı hacim ile birlikte yükselişine devam edebilir.

Polkadot Listelendi

Web3 Foundation tarafından geliştirilen Polkadot, 2017’den beri yatırımcıları tarafından beklenmekteydi. Geçtiğimiz ay aktive edildiği duyurulan Polkadot, ardı ardına kripto para borsalarında listelenmişti. Benzer şekilde önemli hacme sahip olan DOT token kripto para yatırımcılarının sıkı takibinde bulunan kripto paralar arasında bulunuyor.

Bu yazı sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version