Muhabbit

Huobi’den Bitcoin Pizza Günü’nde Ücretsiz Pizza Kampanyası

22 Mayıs 2010 tarihinde Laszlo Hanyecz, aldığı iki pizzanın ödemesini 10,000 BTC ile gerçekleştirerek (yaklaşık 30 $) tarihin en pahalı pizzasını satın almıştı.

pizza

Huobi Türkiye, 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü şerefine yeni bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında Huobi platformuna yeni bir arkadaşınızı getirdiğiniz takdirde Yemek Sepeti üzerinden iki adet büyük boy pizza kazanacaksınız. Bildiğiniz üzere 22 Mayıs 2010 tarihinde Laszlo Hanyecz, aldığı iki pizzayı 10,000 BTC ile ödeyerek (yaklaşık 30 $) tarihin en pahalı pizzasını satın almıştı.

Kampanya 19 Mayıs 00:00 ve 22 Mayıs 23:59 arasında geçerli olacak.

Ücretsiz pizza ödülünün kazanılabilmesi için yeni üyelikte mevcut kullanıcının referans linkinin kullanılması gerekmekte. Tabi ek olarak yeni üyenin KYC işlemlerini de tamamlaması gerekiyor.

Bu sayede iki taraf da ücretsiz büyük boy pizza kampanyasına katılmış olacak. Kazanmanız durumunda Yemek Sepeti kuponları kişilere 29 Mayıs tarihine kadar iletilmiş olacak. Kupon ise 30 Türk Lirası değerinde.

Kampanya 670 adet pizza ile sınırlandırılmış durumda. Bu sebeple önce kayıt olanlardan başlayarak pizza kuponları dağıtılmaya başlanacak.

Elinizi çabuk tutmakta yarar var.

Not: Her mevcut kullanıcı en fazla bir, her yeni kullanıcı en fazla iki kez kupon kazanabilir. Diğer kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazı sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version