Muhabbit

Huobi Global’in Türk Lirası Testlerine Katılın

Huobi’de Türk Lirası ile işlemlerin başlamasına az bir zaman kaldı.

huobi kripto para borsası

Bildiğiniz üzere Huobi, Türkiye ofisini açarak ülkemize ilk resmi adımını açmıştı. Devamında ise Huobi, Türkiye’de bulunan yerleşik şirketi sayesinde Türk Lirası ile işlemleri başlatabilmek için gerekli kurumlarla görüşüldüğünü, konu ile ilgili adımların düzenlemelere uygun bir şekilde atıldığını belirtmişti.

Geçtiğimiz haftalarda Türk Lirası ile işlemlerin başlayacağı ile ilgili bir spoiler veren Huobi Türkiye ekibi, ilk para yatırma işlemini gerçekleştirdiğini Twitter hesabı üzerinden duyurmuştu.

İşlemlerin beta sürecinde olduğunu belirten Huobi Türkiye yetkilileri, çok yakında herkes için işlemlerin sorunsuz bir şekilde başlatılacağının da sözünü vermişti.

TL Testlerine Katılın

Huobi Türkiye başlatacakları TL ile işlemlerin testlerini gerçekleştirirken yeni yaptığı duyuru ile birlikte, işlemleri test edecek 50 kullanıcı aradıklarını duyurdu. Bu kişiler Türk Lirası ile komisyonsuz bir şekilde işlem yapabilecek.

Eğer siz de Huobi platformunda TL ile işlem yapmak için sabırsızlık duyuyorsanız, test sürecine katılabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise kimlik doğrulaması işlemlerini tamamlayan ilk 50 kişiden birisi olmak. Bu sayede Huobi ile Türk Lirası işlemlerini deneyimleyen ilk kişilerden birisi olma şansına sahip olacaksınız.

Kimlik doğrulamasını hemen gerçekleştirmek için Huobi’ye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazı sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version