Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

BITCOIN

İki Aydır Satışlara Devam Eden Madenciler Satışları Durdurdu!

Kripto para madencileri satışları durdurdu.

Yayın:

-

Kripto para madencileri satışları durdurdu.

Son veriler kripto para madencilerinin satışları durdurduğunu gösteriyor.

Glassnode üzerinden paylaşılan verilere göre dün itibarıyla madenciler satışları durdurmuş durumda. Cüzdan verileri incelendiğinde ve madenci cüzdanları takip edildiğinde, 27 Aralık’tan beri madencilerin düzenli olarak satış yaptığı biliniyordu.

Bitcoin Madencileri Grafiği

27 Aralık’tan bu yana ilk defa dün madencilerin satış yapmadığı görülüyor. 2 aydan beri ilk defa görünen bu durum, birçok analist tarafından olumlu olarak yorumlanıyor.

2020 yılının ikinci yarısı itibarıyla büyük bir yükseliş ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin, 58,000 $ seviyelerine kadar çıkmayı başarmıştı.

Ardından gelen satışlar ile 50,000 $ seviyelerinin altına inen Bitcoin, an itibarıyla 47,000 $ seviyelerinden işlem görüyor.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version