Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44085.71
5.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2299.21
2.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.59
16.32%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232.2
-0.85%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Impossible Finance, Avalanche’a Entegre Oluyor!

Blizzard Ecosystem Fund’dan yatırım alan Impossible Finance, Avalanche ağını da kullanacak.

Clock
Paylaş
Impossible Finance, Avalanche’a Entegre Oluyor!

1 Aralık 2021 tarihi akşam saatlerinde önemli bir gelişme yaşandı ve Impossible Finance, Medium hesabından yaptığı açıklamada Avalanche ekosistemine dahil olacaklarını duyurdu.

Blizzard Ecosystem Fund’dan stratejik bir yatırım aldık. Bu yatırımla birlikte Avalanche ekosistemine dahil olacağız ve bundan dolayı mutluyuz!

728×90 muhabbit - Impossible Finance, Avalanche'a Entegre Oluyor!300x250 muhabbit - Impossible Finance, Avalanche'a Entegre Oluyor!

Impossible Finance’in Avalanche’a entegre olması ile birlikte, Avalanche ağında lansmanı yapılacak olan projelerin gelişimine katkıda bulunulacak. Bundan böyle kullanıcılar, lansmanı yapılan Avalanche projelerine dahil olurken, Impossible Finance’in sunmuş olduğu imkanlardan da faydalanabilecek. Bu noktada, Impossible Finance’in önde gelen bir DeFi platformu olduğunu ve sektörde oldukça önemli bir tecrübesi bulunduğunu ifade etmek gerekiyor.

İlginizi çekebilir: Impossible Finance Nedir?

Avalanche ve Impossible Finance iş birliği ile, Impossible Decentralized Incubator Access (IDIA) token’ı da Avalanche’a köprülenecek. Impossible Finance’in önemli vaatlerinden biri de zincirler arası hizmet vermekti ve bunu gerçekleştirmeleri güvenilirlikleri açısından oldukça olumlu bir gelişme.

İki Büyük Proje ve Güç Birliği

Impossible Finance’in Avalanche ekosistemine entegre olması ile birlikte Avalanche kullanıcıları, Impossible platformunda yapılacak olan IDO’lar, halka açık satışlar ve airdrop’lara da katılım sağlayabilecekler.

Her geçen gün daha da ünlenen Avalanche, bugün en cazip “Layer 1” protokolleri arasında sayılmakta. Impossible Finance’in entegrasyonu ile birlikte bu caziplik bir üst seviyeye çıkacağa benziyor. Önemli bir ivme yakalayan Avalanche’a şu anda bile oldukça büyük bir ilgi var ve girişimcilerin çoğu yeni projelerini hayata geçirirken Avalanche’ı tercih ediyor. Farklı zincirler arasında çalışabilme özelliği bulunan Impossible Finance, önemli bir DeFi platformu olarak Avalanche’a kesinlikle güç katacaktır.

Önemli bir haber olan bu entegrasyonun, önümüzdeki günlerde ekosistemde ne gibi etkileri olacağı ise şimdiden merak konusu.

Daha fazla DeFi Haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar