Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44051.11
0.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2362.62
0.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.72
17.87%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $240.7
2.16%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Impossible Finance, HIGH’ın IDO’sunu Gerçekleştiriyor!

Impossible Finance yeni bir IDO daha gerçekleştirecek.

Clock
Paylaş
Impossible Finance, HIGH’ın IDO’sunu Gerçekleştiriyor!

Impossible Finance, ilk “metaverse” ve NFT olan Highstreet ($HIGH) projesinin IDO’sunu gerçekleştireceğini duyurdu. Önümüzdeki birkaç hafta içinde Impossible Finance, sadık kullanıcılarını ödüllendirmek için daha fazla bilgi paylaşacak ve “whitelist”e girecek insanları yeni fırsatlar bekliyor olacak.

728×90 muhabbit - Impossible Finance, HIGH'ın IDO'sunu Gerçekleştiriyor!300x250 muhabbit - Impossible Finance, HIGH'ın IDO'sunu Gerçekleştiriyor!

IDO’ya Katılmak

IDO’ya sadece KYC’yi tamamlayan ve kabul edilen ülkelerden olan kullanıcılar katılabilecek. Kullanıcılar, tüm IDO süresi boyunca istedikleri zaman bilgilerini gönderebilir ve KYC’yi tamamlayabilir.

KYC’yi tamamladıktan sonra, IDIA’yı stake eden kullanıcılar IDO’ya katılabilecek. Kullanıcılarının stake ettiği IDIA bakiyesi zincirde tutulacak ve tüm katılan kullanıcıların stake ettiği miktar ve süreye göre tahsis yapılacak.

Talep Dönemi: Diğer paralel $HIGH lansmanlarıyla senkronize olmak için 15/10/2021/ 03:00 Zamanlama ve detaylar, zamana yakın Highstreet tarafından onaylanacak.

Birden fazla zincirdeki blok sürelerindeki değişkenlik nedeniyle, Talep Dönemi ile ilgili kesin ayrıntılar, diğer paralel fırlatmalarla senkronizasyon için dağıtımdan önce değişebilir.

HIGH’ın toplam token arzı 100 milyon adettir. Standart ve Sınırsız Havuzların değeri 500’er bin dolar olarak geçiyor. HIGH “token”ın IDO için toplam 1 milyon dolarlık havuz ayırdığını söyleyebiliriz.

HIGH “token” 1 USD’den satışa sunulacak. Launchpad’e ayrılan “token”lar ise toplam “token” arzının %1’ini kapsıyor.

Launchpad Havuzları

Highstreet ($HIGH) IDO’yu, Standart ve Sınırsız Satış olarak 2 farklı şekilde gerçekleştirecek.

Standart Satış:

Kullanıcılar, maksimum 10.000 IDIA “token”ını stake edebilecek. Stake edilen miktara göre kullanıcılar HIGH “token”larını satın alma şansına sahip olacak.

Sınırsız Satış:

Kullanıcılar, bir sınır olmadan herhangi bir zamanda herhangi bir miktarda IDIA’yı “stake” edebilirler. Stake edilen miktara göre kullanıcılar sınırsız satıştan pay alabilecekler.

HighStreet HIGH Nedir?

Highstreet, markalar için bir MMORPG dünyasında sorunsuz bir şekilde varlık gösterebilecekleri “Shopify for Gaming” deneyimi yaratır. Oyuncular için Maplestory’den World of Warcraft’a kadar tüm çocukluk favorilerimiz olan oyunları oynayabilir. Bunun yanında oyun içi öğelerin ve vitrinlerin her birinin gerçek bir markanın gerçek bir ürünü olmasını sağlar. Mevcut E-ticaret sistemlerine doğrudan entegrasyon ile oyuncular, oyunda kullanmak için fiziksel ürünler satın alabilirler, aynı zamanda eşyaları gerçek hayatta kullanma seçeneğine de sahiptirler.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar