Muhabbit

Impossible Finance, OSWAP IDO’su Gerçekleştiriyor!

Impossible Finance, OpenSwap’ın (OSWAP) Impossible Incubator’da proje geliştirme aşamasını tamamlandığını ve IDO gerçekleştireceğini duyurdu.

Impossible Finance OSWAP IDO

Impossible Finance OSWAP IDO

Multi-chain (çok zincirli) ürünlerden oluşan yerel bir DeFi ekosistemi olan Impossible Finance, geçtiğimiz günlerde OpenSwap’ın launchpad’de yer alacak olan ilk DeFi projesi olduğunu açıklamıştı. Impossible Finance, OpenSwap’ın (OSWAP) Impossible Incubator’da proje geliştirme aşamasını tamamlandığını ve platformun ikinci IDO launchpad projesini olacağını ve IDO gerçekleştireceğini duyurdu.

Impossible Finance Nedir?

Impossible Finance, multi-chain (çok zincirli) ürünlerden oluşan yerel bir DeFi ekosistemidir. Platform, eskiden Binance ekibinde ve DeFi alanında yer almış önemli kişiler tarafından yönetilir. Kripto para sektöründeki önemli liderlerin kapsamlı desteğiyle beraber Impossible Finance’ın temel vizyonu, proje geliştirme noktası olarak üst düzey blok zinciri projelerini beslemek ve proje süreçlerini hızlandırmaktır. Bu vizyonun merkezinde ise proje geliştirme noktası olarak Impossible Launchpad ve Impossible Swap gibi bir dizi ürün bulunur.

Imposibble Finance’ın resmi website adresi ve sosyal medya hesapları için: Website, Medium, Twitter, Telegram

OpenSwap Nedir?

Geçtiğimiz günlerde $1,5 milyon değerinde yatırım alan OpenSwap, kapsamlı bir şekilde en iyi on-chain fiyatlandırmasını ve multi-chain alım satımı gerçekleştirmek isteyen tek duraklı DeFi olma amacını taşıyan bir platformdur. OpenSwap, benzersiz özellikleriyle alım satımları optimize ederek kullanıcılarına devrim niteliğinde bazı avantajlar sağlar. Inter-Chain Likidite “Swap”ları, DEX Aggregator gibi özellikler tek bir platformdadır.

OpenSwap’ın resmi website adresi ve sosyal medya hesapları için: Website, Medium, Twitter, Telegram

OSWAP IDO’suna Katılım Zamanı Detayları

Impossible Launchpad’in nasıl kullanıldığına buradan ulaşabilirsiniz.

OpenSwap Token Satışı Detayları

OSWAP token ekonomisi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Launchpad Havuzları

Impossible Finance, OpenSwap (OSWAP) IDO’su için kullanıcılarına 2 farklı satış kartı sunacaktır.

Marketing etkinliğinde whitelist dağıtımı kazananlarında yer alan kullanıcılar, bu 2 satış kartına ek olarak $50 veya $100 ile whitelist etkinliğine karşılık denk gelen ek satış kartları görebilecektir. Whitelist etkinliğinde yer almayan ya da kazanamayan kullanıcılar sadece standart satış ve sınırsız satış kartlarını görecektir.

IDIA “Token”ı Nasıl Satın Alabilirim?

OSWAP IDO’su için IDIA “token”ı olmayan kullanıcılar, OpenSwap, Impossible Swap, PancakeSwap ya da MXC’den IDIA “token”ı satın alabilirler.

Token Dağıtımının Hesaplanması

OSWAP için token satışı, Impossible Launchpad’in standart staking katılım formatında gerçekleştirilecektir. Bu formatla beraber kullanıcıların staking ağırlığı, stake ettikleri orantılı IDIA miktarına ve tüm havuzun toplam miktarı ve staking süresine göre hesaplanır.

Bu format, token satışında yer alan kullanıcıların hangi havuzda yer aldıklarına bağlı olarak, OSWAP “token”ına orantılı ve adil bir şekilde sahip olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

KYC Ayrıntıları

Botların, KYC’de yer almasını engellemek amacıyla KYC doğrulamasını tamamlamak isteyen kullanıcıların 100 IDIA veya 10 IF “token”ına sahip olması gerekir. Kullanıcılar tüm IDO zaman çizelgesi boyunca KYC doğrulaması gerçekleştirebilir ancak, KYC doğrulamaları tamamlanana kadar staking yapamazlar. Kullanıcıların stake ettiği IDIA “token”larından yararlanmasını sağlamak için, kullanıcıların staking dönemi başlamadan önce KYC doğrulamasını tamamlaması şart olarak belirtilmiştir.

Ayrıca, kullanıcıların staking döneminde KYC doğrulamalarını tamamlaması halinde sadece geri kalan staking dönemi için stake edebileceklerinden dağıtımdan daha az pay alacakları belirtilmiştir.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version