Muhabbit

ALTCOIN

IOTA Yeni Yol Haritasını Duyurdu! Fiyat Uçtu!

IOTA yeni yol haritasını duyurdu.

Clock
Paylaş
IOTA Yeni Yol Haritasını Duyurdu! Fiyat Uçtu!

IOTA yeni yol haritasını duyurdu.

2016 yılında kripto para ekosistemine katılan IOTA önde gelen kripto para birimleri arasında bulunuyor. Geçtiğimiz dönemde birçok sıkıntı yaşayan ve uzun süredir sessizliğini koruyan IOTA, bugün yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuru ile birlikte ciddi miktarda artış yaşayan IOTA an itibarıyla yüzde 21’lik artış ile birlikte 0.51 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Chrysalis güncellemesi ile büyük performans iyileştirmeleri, stabilite ve güvenlik sağlamayı amaçlayan IOTA, Chrysalis ile yeni bir döneme adım atmayı amaçladığını bildiriyor.

IOTA tarihindeki en geniş kapsamlı güncelleme olarak tanımlanan Chrysalis’in aşamaları yakında duyurulacak, ve takip edilebilecek.

Geçtiğimiz dönemde birçok önde gelen şirket ile birlikte çalışan ya da yatırım alan IOTA, “Nesnelerin interneti” noktasında ciddi beklenti yaratmıştı.

2018 yılında 5 $’a kadar çıkan fiyatı ile başı çeken altcoinlerden olan IOTA, devam eden süreçte bekleneni verememişti. Ekip içi yaşanan sorunlar sebebiyle de topluluktan birçok kez eleştiri alan IOTA, sizce yeni yol haritası ve güncellemesi ile birlikte yeni bir dönemin kapısını aralayabilecek mi?

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar