Muhabbit

Islander MEXC’te Listelenerek Merkezi Borsalara Giriş Yaptı

12 Nisan 2022 tarihinde rebranding kampanyasıyla kullanıcıların karşısına çıkan Islander, bu kampanya kapsamında MEXC’de listelendi.

mexc islander listeleme

mexc islander listeleme

12 Nisan 2022 tarihinde rebranding kampanyasıyla kullanıcıların karşısına çıkan Islander, bu kampanya kapsamında MEXC’de listelendi.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Rebranding kampanyasının başlamasından iki gün sonra, 14 Nisan 2022 tarihinde gerçekleşen listeleme, Islander için yeni bir dönemin başlangıcı olarak görülüyor. Geçtiğimiz üç ay boyunca 150.000 USDT değer dağılımına sahip 20’den fazla proje ile iş birliği gerçekleştiren platform, bu süreçte konseptinin ve token değerinin piyasa tarafından kabul gördüğüne inanıyor. Bu inançla yola çıkan Islander, bir sonraki aşama olarak daha hızlı ve sürdürülebilir projeler için merkezi borsalardan destek almanın öneminin altını çiziyor.

CEX listelemesine dahil olmasının token gelişiminde yeni bir dönemin başlangıcına işaret ettiğini ifade eden platform, böyle bir girişimin daha büyük bir topluluk oluşturarak tüm ekosistemde sürdürülebilir büyümenin önünü açacağını düşünüyor. Islander’ın Kurucu CEO’su Viet Anh Tran platformun yeni girişiminin olası başka faydalarını şu sözlerle dile getirdi:

“Sanat tasarım ve satış ortaklığı söz konusu olduğunda Avalanche’ın önde gelen projelerinden biri olarak, CEX’te listelenerek daha fazla projenin, Avalanche ekosistemine dahil olma potansiyelini artıracağımıza da inanıyoruz.”

Islander Avantaj Programı

Islander’ı Girişimlerle Dolu Bir Süreç Bekliyor

Platformun girişimlerinin MEXC listelemesiyle sınırlı kalmayacağı düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde staking özelliklerini güncellemeyi planlayan Islander, sonrasında ise işlem ücretlerine dair sorunları çözmeye ve NFT koleksiyonları üretmeye odaklanacağını açıkladı.

Islander’ın bir diğer dikkat çeken girişimi ise multichain üzerine olacak. Multichain özelliği ile birlikte platform ürün geliştirme, pazarlama, ortaklık ve token ekonomisi alanlarında kullanıcılarına daha geniş imkanlar sunabilmeyi hedefliyor.

Islander’ın gelecekte üstünde duracağı konulardan bir diğeri ise yüksek profilli anlaşmalarla projeleri, yatırımcıları ve toplulukları desteklemek olacak. Platform bu süreçte Islander’da yer alan her Avalaunch IDO’sunu desteklemek için, projeleri değerlendirdiği Başlangıç Topluluk Eğitim (ICE) programı ya da projelerin tokenlarını piyasaya sürmeden önce platformlarının reklamını yapmalarına katkı sağlayan Islander Avantaj Programı (IHP) gibi girişimlere ağırlık vermeyi planlıyor.

“Geleceğe baktığımızda ekip olarak ortak bir hedef etrafında birleştiğimizi ve yaratıcı bir heyecanın doğduğunu görüyoruz. Amacımız açık: satış ortaklığı sektörüne ve içerik üretim piyasasına bu alanlardaki eşsiz pozisyonumuzu değerlendirerek yeni bir bakış açısı sunmak.”

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version